OVB

| OVB Allfinanz, a.s.

Mediální výstupy OVB

Rok 2016 byl z hlediska mediálního působení OVB Česká republika větší a intenzivnější než v předchozích letech.

| OVB Allfinanz, a.s.

Novinky v IT oblasti

Naše IT oddělení nezahálí a neustále se snaží inovovat a vylepšovat nástroje, které by našim spolupracovníkům co nejvíce ulehčily práci. Nyní vám představí další tři novinky – intervenční modul, mobilní aplikaci a elektronickou smluvní dokumentaci.

| OVB Allfinanz, a.s.

Oddělení ADS: Jsme tady pro vás

Víte, co se skrývá pod tímto názvem? ADS je německá zkratka pro anglický termín Sales Support Services – nebo jednoduše česky oddělení podpory prodeje. Naše oddělení je hlavním komunikačním kanálem mezi spolupracovníky a centrálou OVB.

| OVB Allfinanz, a.s.

Rok 2017 symbolizuje úspěchy

"Rok 2017 symbolizuje úspěchy," říkají shodně v rozhovoru generální ředitel a předseda představenstva Miroslav Řezník a obchodní a produktový ředitel Richard Beneš.

| OVB Allfinanz, a.s.

Rok 2016 pohledem generálního ředitele a obchodního ředitele OVB Allfinanz CZ

I když už jsme v polovině roku 2016, pojďme se zeptat na otázky, které si kladou spolupracovníci, klienti, obchodní partneři a odborná veřejnost.

| OVB Allfinanz, a.s.

Benedikt Fronc: O začátcích finančního poradenství ve východní Evropě a úkolech v OVB Allfinanz CZ

V dnešním čísle, půl roku po jeho nástupu, jsme položili několik otázek Benediktu Froncovi, členovi představenstva OVB Allfinanz CZ. Má za sebou několikaletou praxi v různých zemích a na různých pozicích v rámci OVB Holding AG.

| OVB Allfinanz, a.s.

Mario Freis

OVB Česká republika upevňuje svou pozici na trhu: Jsme připraveni na budoucnost!

Odpovídá Mario Freis, OVB CSO.

| OVB Allfinanz, a.s.

Juan Carlos Perez: Člověk musí kariéře leccos obětovat

Společnost OVB již 45 let umožňuje budovat kariéry jako z učebnice. I v rámci OVB Evropa je možno najít mnoho mladých a úspěšných spolupracovníků. Přinášíme vám krátký rozhovor se zemským ředitelem OVB Španělsko, který v začátcích své kariéry poznal výhody a možnosti nabízené naším obchodním modelem.

| OVB Allfinanz, a.s.

Richard Beneš: OVB upevňuje pozici jedničky na trhu finančně poradenských společností

Přinášíme rozhovor s Richardem Benešem, který byl jmenován v březnu 2014 obchodním a produktovým ředitelem OVB Allfinanz. Povídali jsme si nejen o obchodních aktivitách na podporu podnikání v OVB.

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací