Představujeme naše poradce

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Karel Malák: Největším motivátorem jsme my sami

Na prvním informativním setkání s OVB byl Karel Malák v době, kdy byl ještě studentem. Tehdy se rovněž poprvé setkal s pojmem finanční poradce. Zaujalo ho, když viděl svého spolužáka chodit do školy v obleku.

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Jaromír Kala: Nedovedu si představit, že bych dělal něco jiného

Před 15 lety se začala odvíjet kariéra Jaromíra Kaly v OVB. Oblastní ředitel si na své práci cení také toho, že dělá něco, co ho i po tolika letech stále baví. Vydali jsme se za ním do Roudnice nad Labem, abychom zmapovali jeden jeho den. 

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Anastasia Margaritopulu: Jsem týmový hráč

Nikdy neměla přesně definované, co chce dělat. Věděla jen, že chce od života víc. I proto studovala dvě vysoké školy, aby měla náskok. Věděla, že bez praxe to nepůjde, proto si během studia sama řekla o práci v OVB. A už u ní zůstala.
Oblastní ředitelku Anastasii Margaritopulu jsme navštívili v Brně.

| OVB Allfinanz, a.s.

25 let zemského ředitelství Hany a Miloslava Horkých

Zemští ředitelé Hana a Miloslav Horký nebyli pro spolupráci s OVB osloveni, sami se aktivně o tuto možnost zajímali. Chtěli změnit nejen svůj život, ale i pověst finančních poradců v České republice. A pro svůj cíl se jim podařilo postupně získat celou rodinu.

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Daniel Macoun: Cesta je cíl

Do OVB ho přivedl kamarád, kterému důvěřoval. O 9 let později je z Daniela Macouna oblastní ředitel, což dosud považuje za svůj největší pracovní úspěch. Nejen o jeho cestě k pozici oblastního ředitele jsme si povídali v jeho plzeňské kanceláři.

| OVB Allfinanz, a.s.

Kde pracujeme: Kanceláře Kunovice

V OVB Journalu opět představujeme našim kolegům a spolupracovníkům kromě úspěšných manažerů, také místa kde pracují. Letošní představovanou kanceláří je moravská kancelář oblastního vedoucího Marka Kapinuse v Kunovicích.

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Jiří Vrána: Nejdůležitější je poctivost

Ke konci roku 2022 jsme navštívili oblastního ředitele Jiřího Vránu v Podbořanech, abychom s ním strávili jeden den. „Moje dny rozhodně nejsou stereotypní. Najde se v nich prostor na sport, práci i zábavu,“ říká Jiří Vrána.

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Karel Malák: Na tuto metu jsme dosáhli jako tým

Karel Malák je v OVB již přes 13 let a letos v březnu se stal oblastním ředitelem. A jak sám říká: povýšení na tuto pozici není jen o souhře několika reprezentantů a vedoucích, ale o koordinaci přímých i nepřímých manažerů. Jak se chce dále vyvíjet a jak jeho životní i pracovní filosofii ovlivnilo narození dcer nám zodpověděl v krátkém rozhovoru.

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Jan Hrouzek: Věřím ve vnitřní motivaci

Jak vypadá jeden den oblastního ředitele Jana Hrouzka? To jsme se vydali zjistit do Brna. „Zásadní věci jsou podobné, nicméně každý den je trošku jiný,“ dozvěděli jsme se od něj.

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací