Klientské příběhy a rozhovory

| OVB Allfinanz, a.s.

Důslednost poradkyně OVB zachránila klientům peníze

Manželé Ihor a Shushanik Mindzar jsou původem z Ukrajiny, ale v České republice mají již několik let trvalý pobyt. Veškeré finanční záležitosti si řešili sami až do loňského jara, kdy využili nabídku zúčastnit se finančního workshopu, který pořádala OVB v Písku. “Byla to pro nás první zkušenost s odborníkem na finance,“ vzpomíná paní Mindzar.

| OVB Allfinanz, a.s.

Konsolidace spotřebitelských úvěrů přišla včas

Každý z nás někdy v životě udělal chybu, když správně neodhadl situaci a své možnosti. Důležité je se včas poučit a případně vyhledat pomoc specialistů. Tak jako v našem případě pomoc odborníků na finance z OVB.

| OVB Allfinanz, a.s.

Splněný sen o vlastním bydlení

Někdy jsou sny jen vzdálenou představou a jindy, když se všechno sejde ve správný čas, se můžou splnit relativně rychle. Manželům Rajnochovým se sen o vlastním bydlení v Novém Jáchymově na kraji křivoklátských lesů vyplnil již za 2 roky od setkání s finančním poradcem OVB. Ale ne všechno šlo hladce…

| OVB Allfinanz, a.s.

Jiný úhel pohledu

Vlastní bydlení je pro většinu lidí synonymem stability. Teplo rodinného krbu je ale někdy potřeba krapet rozšířit – třeba kvůli narození potomka. Myšlenky na větší byt tak spojily cesty manželů Tomečkových a Dominika Baráka, oblastního vedoucího OVB. Na původní plán stěhování ale stačil jiný úhel pohledu a mladému páru pomohl vyřešit hned tři starosti naráz.

| OVB Allfinanz, a.s.

A od auta chytl i dům

Simona Řehulková se s oblastním ředitelem OVB Tomášem Jakubíkem poprvé zkontaktovala před více než 8 lety. Důvodem byla chystaná rekonstrukce koupelen, na kterou potřebovali Řehulkovi úvěr. Ale Tomáš Jakubík se jako správný profesionál v oboru podíval na kompletní finanční portfolio. Ještě že tak.

| OVB Allfinanz, a.s.

Finanční sebevědomí

Markéta Čermáková je úspěšná žena, renomovaná psycholožka, která si své finance řešila sama. Byla to pro ni choulostivá záležitost a ke spolupráci s profesionálem v oboru se stavěla odmítavě. Až do chvíle, než potkala Alexandra Kučeru.

| OVB Allfinanz, a.s.

Klientem za pět minut dvanáct

Pan Stanislav Kandl kývl na schůzku s Janou Koudelkovou až po několika letech od prvního kontaktu. Finančního poradce měl a říkal si, že ho nic netlačí. Opak ale byl pravdou a úprava krytí rizik přišla opravdu za pět minut dvanáct.

| OVB Allfinanz, a.s.

Kdo je připraven, není překvapen. Důslednost finančního poradce zachránila mladou rodinu

Vzpomínáte, co jste dělali v 21 letech? Chodili sportovat, začínali pracovat, bavili jste se, prožívali lásky… Ale řešili jste životní pojištění? Nejspíš jen minimum z vás. A jedním z těch, kdo ho s finančním poradcem z OVB řešil, byl i Aleš Bartoň z malé obce nedaleko Žatce. A dodnes si s manželkou říká: ještě že tak.

| OVB Allfinanz, a.s.

Ladislav Rostaš: Jdu si za svými sny

Ladislav Rostaš se zařadil mezi další úspěšné absolventy Letního podnikatelského kempu Nadace ZET, jehož je OVB již pátým rokem stabilním partnerem. I na Ladislavově případu se ukazuje, že společensky odpovědné aktivity, v tomto případě zaměřené na pomoc dětem z dětských domovů a sociálně slabých rodin, mají velký smysl. Láďa se, i díky Nadaci ZET, po odchodu z dětského domova dokázal postavit na vlastní nohy.

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací