Akce OVB

| OVB Allfinanz, a.s.

Manažerská „D“ Konference OVB Česká republika má za sebou již pátý ročník

Jako již tradičně se v druhé polovině září setkali v prostorách Centra pohybové medicíny v Praze manažeři společnosti OVB Allfinanz, aby společně diskutovali zejména o nových trendech v podnikání, aktuálním vývoji na finančně poradenském trhu a sdíleli zkušenosti.

| OVB Allfinanz, a.s.

Evropské setkání 2018: Emotion meets Colors!

Hotel Maritim v Düsseldorfu se 15. prosince 2018 proměnil ve slavnostní každoroční vrchol v kalendáři akcí OVB.

| OVB Allfinanz, a.s.

Výroční konference OVB FKT ve znamení barev nového korporátního designu

Jako již tradičně se na začátku jara sešlo v prostorách brněnského Výstaviště na 800 nejlepších spolupracovníků OVB Česká republika, aby společně zhodnotili uplynulý rok a ocenili a povýšili téměř 150 těch nejlepších ze svých řad.

| OVB Allfinanz, a.s.

ODBORNÁ VZDĚLÁVACÍ KONFERENCE PRO SPOLUPRACOVNÍKY OVB Česká republika 2018

Přelom října a listopadu 2018 byl ve znamení společného setkání spolupracovníků centrály a externích řečníků.

| OVB Allfinanz, a.s.

OVB FKT 2018

Dne 13. 3. 2018 se na brněnském výstavišti v prostorách hal G1 a G2 uskutečnila již tradiční akce vedoucích spolupracovníků FKT OVB. Tato akce byla oproti předchozím letům výjimečná i tím, že se nesla v duchu oslav 25.výročí založení společnosti v České republice. Nedílnou součástí byl také Partnerský veletrh. Celkově se akce zúčastnilo přes 800 spolupracovníků, zástupců centrály a partnerských společností.

| OVB Allfinanz, a.s.

Spirit of Evolution zažitý na vlastní kůži: Evropské setkání 2017 společnosti OVB v Kolíně nad Rýnem

Jako v každém roce představoval slavnostní večer vrcholnou událost v kalendáři akcí OVB na rok 2017. Na letošním Evropském setkání se v hotelu Maritim v Kolíně nad Rýnem sešlo kolem 900 TOP vedoucích spolupracovníků včetně doprovodu z celé OVB Evropa a prožili jedinečný večer, jenž pro všechny zůstane nezapomenutelným zážitkem!

| OVB Allfinanz, a.s.

Čtvrtá manažerská „D“ konference OVB Česká republika

Jako již tradičně se v druhé polovině září setkali v prostorách Centra pohybové medicínyv Praze Manažeři společnosti OVB Allfinanz, aby společně diskutovali zejména o nových trendech v podnikání.

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací