Partneři a odborníci

| OVB Allfinanz, a.s.

Petr Budinský: Jaký vliv bude mít klesající inflace na cenu dluhopisů?

Každé snížení úrokových sazeb má přímý vliv na oslabování české koruny vůči hlavním světovým měnám. Ve svém boji proti inflaci ČNB nezvyšovala úrokové sazby, ale vsadila na silnou korunu, což vyhlásil guvernér Aleš Michl v prosinci minulého roku. Toto již nyní neplatí.

| OVB Allfinanz, a.s.

Roman Pospíšil: V ČR zájem o zelené investice pozvolně roste

Pokud bych chtěl dnes porazit inflaci, tak bych musel jít do rizika, které je naprosto neúnosné. Zainvestovat tak, abych získal zpět, co mi ta inflace ubere za pět let, tak to se dá.

| OVB Allfinanz, a.s.

V budoucnu bude poptávka po zelených investicích stoupat

S předsedou představenstva společnosti Conseq Richardem Siudou jsme si ke konci roku 2022 povídali nejen o aktuální situaci a jejím vlivu na investice.

| OVB Allfinanz, a.s.

Pavol Pitoňák: OVB se chce neustále zlepšovat!

Generali Česká pojišťovna dlouhodobě patří mezi prémiové partnery OVB a u příležitosti letošního vydání OVB Journalu jsme pro Vás připravili krátký rozhovor s Pavolem Pitoňákem, CSO a členem představenstva Generali České pojišťovny, ve kterém jsme se ptali na důležitost spolupráce s OVB, vývoj trhu či trendy v pojištění.

| OVB Allfinanz, a.s.

Petr Budinský: Bez průběžného vzdělávání není práce finančních poradců možná

Petr Budinský z Vysoké školy finanční a správní hovoří nejen o spolupráci s OVB

| OVB Allfinanz, a.s.

Marek Černoch: Naše asociace hájí zájmy celého finančně poradenského trhu

O aktivitách ČASF – České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování, jejímž je OVB významným členem, jsme si po roce povídali s jejím výkonným ředitelem Markem Černochem.

| OVB Allfinanz, a.s.

Představuje se: Nejlepší servis

Na výroční konferenci OVB - FKT se tradičně kromě nejlepších spolupracovníků vyhlašují i ankety „Nejlepší produkt“ a „Nejlepší servis“. Přinášíme vám rozhovory s generálními řediteli vítězných společností – dnes s panem Dušanem Quisem ze společnosti Allianz, která vyhrála kategorii „Nejlepší servis“.

| OVB Allfinanz, a.s.

Představuje se: Nejlepší produkt

Na výroční konferenci OVB - FKT se tradičně kromě nejlepších spolupracovníků vyhlašují i ankety „Nejlepší produkt“ a „Nejlepší servis“. Přinášíme vám rozhovory s generálními řediteli vítězných společností – dnes s panem Jaroslavem Besperátem za Českou podnikatelskou pojišťovnu, která vyhrála kategorii „Nejlepší produkt“.

| OVB Allfinanz, a.s.

Marek Černoch: Chci zlepšovat mediální obraz finančních poradců

Marek Černoch je nejen bývalým poslancem či dopravním pilotem, ale i on sám měl osobní pracovní zkušenost s finančním poradenstvím a zprostředkováním.

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací