Partneři a odborníci

| OVB Allfinanz, a.s.

V budoucnu bude poptávka po zelených investicích stoupat

S předsedou představenstva společnosti Conseq Richardem Siudou jsme si ke konci roku 2022 povídali nejen o aktuální situaci a jejím vlivu na investice.

| OVB Allfinanz, a.s.

Pavol Pitoňák: OVB se chce neustále zlepšovat!

Generali Česká pojišťovna dlouhodobě patří mezi prémiové partnery OVB a u příležitosti letošního vydání OVB Journalu jsme pro Vás připravili krátký rozhovor s Pavolem Pitoňákem, CSO a členem představenstva Generali České pojišťovny, ve kterém jsme se ptali na důležitost spolupráce s OVB, vývoj trhu či trendy v pojištění.

| OVB Allfinanz, a.s.

Petr Budinský: Bez průběžného vzdělávání není práce finančních poradců možná

Petr Budinský z Vysoké školy finanční a správní hovoří nejen o spolupráci s OVB

| OVB Allfinanz, a.s.

Marek Černoch: Naše asociace hájí zájmy celého finančně poradenského trhu

O aktivitách ČASF – České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování, jejímž je OVB významným členem, jsme si po roce povídali s jejím výkonným ředitelem Markem Černochem.

| OVB Allfinanz, a.s.

Představuje se: Nejlepší servis

Na výroční konferenci OVB - FKT se tradičně kromě nejlepších spolupracovníků vyhlašují i ankety „Nejlepší produkt“ a „Nejlepší servis“. Přinášíme vám rozhovory s generálními řediteli vítězných společností – dnes s panem Dušanem Quisem ze společnosti Allianz, která vyhrála kategorii „Nejlepší servis“.

| OVB Allfinanz, a.s.

Představuje se: Nejlepší produkt

Na výroční konferenci OVB - FKT se tradičně kromě nejlepších spolupracovníků vyhlašují i ankety „Nejlepší produkt“ a „Nejlepší servis“. Přinášíme vám rozhovory s generálními řediteli vítězných společností – dnes s panem Jaroslavem Besperátem za Českou podnikatelskou pojišťovnu, která vyhrála kategorii „Nejlepší produkt“.

| OVB Allfinanz, a.s.

Marek Černoch: Chci zlepšovat mediální obraz finančních poradců

Marek Černoch je nejen bývalým poslancem či dopravním pilotem, ale i on sám měl osobní pracovní zkušenost s finančním poradenstvím a zprostředkováním.

| OVB Allfinanz, a.s.

Aktivity Unie společností finančního zprostředkování a poradenství

O rozhovor jsme poprosili Jiřího Šindeláře, výkonného ředitele a předsedu představenstva USF (Unie společností finančního zprostředkování a poradenství), jíž je OVB Allfinanz CZ největším členem.

| OVB Allfinanz, a.s.

OVB Alffinanz je zárukou kvalitních služeb

OVB Allfinanz působí na českém trhu už 22 let. V listopadu dosáhla na magickou hranici 1 250 000 klientů. Zeptali jsme se našich partnerů, jak hodnotí vzájemnou spolupráci.

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací