OVB

| OVB Allfinanz, a.s.

Být spolupracovníkům v produktové podpoře co nejblíže

Zbyněk Kuběj posílil produktový tým OVB již v průběhu roku 2022. Absolvent Obchodně podnikatelské fakulty Slezské univerzity v Opavě je zkušeným praktikem zejména v oblasti neživotního pojištění, kterému se věnuje přes 18 let. Jeho dlouholeté zkušenosti z různých pozic ve firmách spojených s financemi jej po roce a půl zkušeností v OVB posunuly na pozici vedoucího produktového a analytického oddělení. Zeptali jsme se ho na profesní zkušenosti, úkoly a vizi jeho oddělení a něco málo prozradil i ze svého soukromého života.

| OVB Allfinanz, a.s.

V roce 2024 chceme úspěšně dokončit růstovou „pětiletku“

Rok 2023 byl objektivně pro OVB zase rokem úspěšným. A jak ho hodnotí obchodní ředitel OVB Česká republika Richard Beneš?

| OVB Allfinanz, a.s.

Rok 30. výročí OVB v ČR ve znamení dvouciferného růstu

V roce 2023, roce třicátého výročí OVB, zakladatele finančního poradenství v České republice, se v rozhovoru o pohled na náš trh, jeho budoucnost, strategii a její naplňování a novinky nejen v IT oblasti podělil předseda představenstva a CEO Miroslav Řezník a člen představenstva zodpovědný za provoz a finance Pavel Manhalter.

| OVB Allfinanz, a.s.

Podpora centrály je jednou z konkurenčních výhod OVB

„Mým cílem je, aby spolupracovníci vnímali přístup centrály a úroveň centrálou poskytovaného servisu jako jeden z důvodů, proč spojit svou profesní budoucnost se značkou OVB,“ říká vedoucí podpory obchodu centrály OVB ČR Lukáš Škopek.

| OVB Allfinanz, a.s.

Investice mají velký potenciál

Rok 2022 zhodnotil obchodní a produktový ředitel OVB Česká republika Richard Beneš. „Meziročně se nám velmi daří v segmentu životního a neživotního pojištění, v investicích a penzijním spoření, kde dosahujeme dvojciferných růstů.“

| OVB Allfinanz, a.s.

Každá firma s vlastním vývojem je vlastně IT firma

Tomáš Voharčík je v OVB právě rok. Už měl šanci lépe poznat specifika strukturální firmy a ještě v prostředí OVB. Odkud přišel a jaké jsou jeho další plány.

| OVB Allfinanz, a.s.

2022: pokračování růstu

Rok 2022 byl velmi turbulentní ve všech oblastech, tu finanční nevyjímaje. OVB zaznamenala v roce 2021 výborné výsledky, na které se i přes obtížnou situaci podařilo navázat. Jaký byl rok 2022, nám zhodnotili Miroslav Řezník, předseda představenstva a generální ředitel, a Pavel Manhalter, člen představenstva.

| OVB Allfinanz, a.s.

Andreas Simon: Náš růst je založen na širokých základech

"OVB dosáhla nejlepšího obchodního výsledku v historii firmy," říká oblastní manažer a prokurista OVB Holding a člen představenstva OVB Allfinanz, a.s. Andreas Simon. Jak vnímá vypořádání značky s covidem, jaký je význam české OVB v rámci holdingu či jaké jsou plány na další expanzi nám zodpověděl v krátkém rozhovoru OVB Journal.

| OVB Allfinanz, a.s.

Tomáš Žilák: Líbí se mi propojení finančního práva s obchodem a s technologiemi

Compliance je hojně skloňované, ale pořád málo známé téma. Nejen o compliance jsme si povídali s Tomášem Žilákem, který se v OVB věnuje právě compliance a tématům s ním souvisejícím.

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací