OVB

| OVB Allfinanz, a.s.

Podpora centrály je jednou z konkurenčních výhod OVB

„Mým cílem je, aby spolupracovníci vnímali přístup centrály a úroveň centrálou poskytovaného servisu jako jeden z důvodů, proč spojit svou profesní budoucnost se značkou OVB,“ říká vedoucí podpory obchodu centrály OVB ČR Lukáš Škopek.

| OVB Allfinanz, a.s.

Investice mají velký potenciál

Rok 2022 zhodnotil obchodní a produktový ředitel OVB Česká republika Richard Beneš. „Meziročně se nám velmi daří v segmentu životního a neživotního pojištění, v investicích a penzijním spoření, kde dosahujeme dvojciferných růstů.“

| OVB Allfinanz, a.s.

Každá firma s vlastním vývojem je vlastně IT firma

Tomáš Voharčík je v OVB právě rok. Už měl šanci lépe poznat specifika strukturální firmy a ještě v prostředí OVB. Odkud přišel a jaké jsou jeho další plány.

| OVB Allfinanz, a.s.

2022: pokračování růstu

Rok 2022 byl velmi turbulentní ve všech oblastech, tu finanční nevyjímaje. OVB zaznamenala v roce 2021 výborné výsledky, na které se i přes obtížnou situaci podařilo navázat. Jaký byl rok 2022, nám zhodnotili Miroslav Řezník, předseda představenstva a generální ředitel, a Pavel Manhalter, člen představenstva.

| OVB Allfinanz, a.s.

Andreas Simon: Náš růst je založen na širokých základech

"OVB dosáhla nejlepšího obchodního výsledku v historii firmy," říká oblastní manažer a prokurista OVB Holding a člen představenstva OVB Allfinanz, a.s. Andreas Simon. Jak vnímá vypořádání značky s covidem, jaký je význam české OVB v rámci holdingu či jaké jsou plány na další expanzi nám zodpověděl v krátkém rozhovoru OVB Journal.

| OVB Allfinanz, a.s.

Tomáš Žilák: Líbí se mi propojení finančního práva s obchodem a s technologiemi

Compliance je hojně skloňované, ale pořád málo známé téma. Nejen o compliance jsme si povídali s Tomášem Žilákem, který se v OVB věnuje právě compliance a tématům s ním souvisejícím.

| OVB Allfinanz, a.s.

Rok 2021 ve znamení dvouciferného růstu

Počet finančních poradců se na trhu konsolidoval díky povinnosti zákonných zkoušek a s nimi spojených certifikací. Finanční trh vykazoval dynamicky růst a fenoménem byly úvěry na bydlení. A OVB opakovaně rostla rychleji než trh ve všech klíčových produktových oblastech. V OVB i na trhu se toho ale dělo daleko více. Jaký byl rok 2021 pohledem managementu OVB Česká republika, jsme se zeptali Miroslava Řezníka, předsedy představenstva a generálního ředitele, Pavla Manhaltera, člena představenstva, a Richarda Beneše, obchodního a produktového ředitele.

| OVB Allfinanz, a.s.

Ondřej Zdrubecký: Rád propojuji svět IT s koncovým uživatelem

Ondřej Zdrubecký v únoru oslaví rok od příchodu do OVB. Má na starosti interní IT tým, který se stara o to, aby všechny naše systémy a aplikace bez problémů fungovaly. „Nebylo by fajn nepoužívat papíry?“ zmiňuje odvážný cíl, kterého chce v OVB dosáhnout.

| OVB Allfinanz, a.s.

Kalkulátor bonity napříč bankami jako nový pomocník pro poradce OVB

O schválení hypotečních úvěrů rozhoduje několik zásadních parametrů. Jedním z těch nejdůležitějších je bonita. Pohledem bank jde o schopnost klienta dostát svým úvěrovým závazkům, tedy pravidelně splácet.

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací