Společenská odpovědnost

| OVB Allfinanz, a.s.

Projekt Kouzelná přání se plně rozjel díky OVB

I díky OVB Česká republika, se podařilo rozjet charitativní projekt Kouzelná přání na plné obrátky.

| OVB Allfinanz, a.s.

PODPORUJEME FINANČNÍ GRAMOTNOST

Projekt na podporu finanční gramotnosti jsme spustili již v roce 2010. Ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky jsme tak reagovali na špatnou znalost ekonomických pojmů a všeobecně nízkou úroveň finanční gramotnosti. Nabídli jsme v tu dobu unikátní propojení přednášek odborných lektorů z řad našich spolupracovníků a zábavnou interaktivní hru Moje Familie, ve které se žáci stali manažery svých rodin, kde měli na starosti zajištění chodu domácnosti a správu rodinného rozpočtu.

| OVB Allfinanz, a.s.

Lidé si mohou pomáhat i bez velkých nadací

Společnost OVB Allfinanz je generálním partnerem neboli dobrodárcem charitativního projektu Kouzelná přání, díky kterému pomáhá plnit přání handicapovaným dětem, seniorům, sociálně slabým či jiným osobám stojícím na okraji společnosti.

| OVB Allfinanz, a.s.

OVB pomáhá ohroženým dětem

Každý z nás někdy přispěl na dobročinnou sbírku, fond nebo charitu. A pokud ne, jistě si často při reportážích z dětských domovů a azylových domů slíbil, že těmto organizacím pošle příspěvek. Člověk ale často zapomene a věnuje se svým záležitostem. V OVB Allfinanz jsme vůli pomoci dotáhli v loňském roce do zdárného konce. Fondu ohrožených dětí jsme věnovali spolu s partnery celkem půl milionu korun.

| OVB Allfinanz, a.s.

OVB pomáhá zvyšování finanční gramotnosti

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky v těchto dnech v rámci upravených učebních rámcových plánů oznámilo také větší důraz na výuku finanční gramotnosti na základních školách.

| OVB Allfinanz, a.s.

Finanční vzdělávání dorazilo díky OVB na základní školy

Myslíte si, že nejhorší, co by vás mohlo potkat, je učit na základní škole, a proto jste se rozhodli pro kariéru finančních poradců?

| OVB Allfinanz, a.s.

OVB v Plzni slavila nejen tisící transplantací kostní dřeně, ale také obdarovávala

První transplantace ve Fakultní nemocnici Plzeň neproběhla tak dávno, jak by se mohlo zdát. A přece v těchto dnech nemocnice oslavila zvláštní výročí – již 1 000 úspěšně provedených zákroků. Již tisíc zachráněných lidských životů. A to je důvod k oslavě.

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací