OVB Journal

| OVB Allfinanz, a.s.

Společensky odpovědné aktivity jako součást firemní kultury OVB

CSR – Corporate Social Responsibility neboli společenská odpovědnost je široký pojem, který nemá jasnou definici. Zahrnuje v sobě ty aktivity firem nebo jednotlivců, které pomáhají trvalé udržitelnosti vnitřního i vnějšího světa a respektují okolní potřeby.

| OVB Allfinanz, a.s.

Manažerská „D“ Konference OVB Česká republika má za sebou již pátý ročník

Jako již tradičně se v druhé polovině září setkali v prostorách Centra pohybové medicíny v Praze manažeři společnosti OVB Allfinanz, aby společně diskutovali zejména o nových trendech v podnikání, aktuálním vývoji na finančně poradenském trhu a sdíleli zkušenosti.

| OVB Allfinanz, a.s.

Evropské setkání 2018: Emotion meets Colors!

Hotel Maritim v Düsseldorfu se 15. prosince 2018 proměnil ve slavnostní každoroční vrchol v kalendáři akcí OVB.

| OVB Allfinanz, a.s.

Výroční konference OVB FKT ve znamení barev nového korporátního designu

Jako již tradičně se na začátku jara sešlo v prostorách brněnského Výstaviště na 800 nejlepších spolupracovníků OVB Česká republika, aby společně zhodnotili uplynulý rok a ocenili a povýšili téměř 150 těch nejlepších ze svých řad.

| OVB Allfinanz, a.s.

ODBORNÁ VZDĚLÁVACÍ KONFERENCE PRO SPOLUPRACOVNÍKY OVB Česká republika 2018

Přelom října a listopadu 2018 byl ve znamení společného setkání spolupracovníků centrály a externích řečníků.

| OVB Allfinanz, a.s.

Oddělení zadávání smluv funguje jako celek

Veškeré produkční klientské dokumenty doručené na centrálu OVB putují přes Podatelnu právě na Oddělení zadávání smluv. Jaké postupy a procesy jsou se zpracováním klientské dokumentace spojené a jaké činnosti vlastně práce na tomto oddělení backoffice obnáší?

| OVB Allfinanz, a.s.

Změna: Oddělení ADS se změnilo na tým podpory prodeje a vzdělávání

Vážení spolupracovníci, s dalším číslem OVB Journalu mi dovolte roční bilancování aktivit týmů, které mají co do činění s podporou vás spolupracovníků.

| OVB Allfinanz, a.s.

Daruj krev s OVB

Relativně novou společensky odpovědnou aktivitou společnosti OVB Allfinanz, a.s., se v roce 2017 stal projekt „Daruj krev s OVB“, který je reakcí na stálý nedostatek krve pro medicinské účely.

| OVB Allfinanz, a.s.

Podnikatelský kemp pro mladé za podpory OVB

Další klíčovou aktivitou centrály je podpora Nadace ZET pana profesora Milana Zeleného. OVB tak navazuje na tradici pomáhat znevýhodněným.

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací