OVB Journal

| OVB Allfinanz, a.s.

Investice mají velký potenciál

Rok 2022 zhodnotil obchodní a produktový ředitel OVB Česká republika Richard Beneš. „Meziročně se nám velmi daří v segmentu životního a neživotního pojištění, v investicích a penzijním spoření, kde dosahujeme dvojciferných růstů.“

| OVB Allfinanz, a.s.

Role finančních poradců se mění k lepšímu

ČASF (Česká asociace společností finančního poradenství a zprostředkování), jejímž je OVB významným členem, se za uplynulé dva roky rozrostla o další významné členy a zavedla další nové služby pro členské společnosti. S jejím výkonným ředitelem Markem Černochem jsme si povídali nejen o tom, jak se v očích veřejnosti posunulo vnímání finančního poradenství.

| OVB Allfinanz, a.s.

Každá firma s vlastním vývojem je vlastně IT firma

Tomáš Voharčík je v OVB právě rok. Už měl šanci lépe poznat specifika strukturální firmy a ještě v prostředí OVB. Odkud přišel a jaké jsou jeho další plány.

| OVB Allfinanz, a.s.

2022: pokračování růstu

Rok 2022 byl velmi turbulentní ve všech oblastech, tu finanční nevyjímaje. OVB zaznamenala v roce 2021 výborné výsledky, na které se i přes obtížnou situaci podařilo navázat. Jaký byl rok 2022, nám zhodnotili Miroslav Řezník, předseda představenstva a generální ředitel, a Pavel Manhalter, člen představenstva.

| OVB Allfinanz, a.s.

Splněný sen o vlastním bydlení

Někdy jsou sny jen vzdálenou představou a jindy, když se všechno sejde ve správný čas, se můžou splnit relativně rychle. Manželům Rajnochovým se sen o vlastním bydlení v Novém Jáchymově na kraji křivoklátských lesů vyplnil již za 2 roky od setkání s finančním poradcem OVB. Ale ne všechno šlo hladce…

| OVB Allfinanz, a.s.

Společensky odpovědné aktivity v roce 2022

Společensky odpovědné aktivity mají v OVB své pevné místo. Dílem v režii centrály a dílem prostřednictvím aktivit našich finančních poradců.

| OVB Allfinanz, a.s.

Jiný úhel pohledu

Vlastní bydlení je pro většinu lidí synonymem stability. Teplo rodinného krbu je ale někdy potřeba krapet rozšířit – třeba kvůli narození potomka. Myšlenky na větší byt tak spojily cesty manželů Tomečkových a Dominika Baráka, oblastního vedoucího OVB. Na původní plán stěhování ale stačil jiný úhel pohledu a mladému páru pomohl vyřešit hned tři starosti naráz.

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Karel Malák: Na tuto metu jsme dosáhli jako tým

Karel Malák je v OVB již přes 13 let a letos v březnu se stal oblastním ředitelem. A jak sám říká: povýšení na tuto pozici není jen o souhře několika reprezentantů a vedoucích, ale o koordinaci přímých i nepřímých manažerů. Jak se chce dále vyvíjet a jak jeho životní i pracovní filosofii ovlivnilo narození dcer nám zodpověděl v krátkém rozhovoru.

| OVB Allfinanz, a.s.

A od auta chytl i dům

Simona Řehulková se s oblastním ředitelem OVB Tomášem Jakubíkem poprvé zkontaktovala před více než 8 lety. Důvodem byla chystaná rekonstrukce koupelen, na kterou potřebovali Řehulkovi úvěr. Ale Tomáš Jakubík se jako správný profesionál v oboru podíval na kompletní finanční portfolio. Ještě že tak.

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací