Představujeme naše poradce

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Barbora Novotná: Podnikání je pro mě pravá životní cesta

V Praze jsme navštívili oblastní ředitelku Barboru Novotnou krátce po tom, co se stala maminkou. Kdo by si myslel, že tato událost nějak výrazně ovlivnila její dosavadní činnost, spletl by se. „Zatím to funguje skvěle,“ hodnotí svůj přerod z podnikatelky na podnikatelku-maminku.

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Daniel Macoun: Povýšení na ředitele beru jako významný milník

„Posun do třetího pilíře kariérního plánu před třicítkou beru jako významný milník,“ říká nově povýšený oblastní ředitel Daniel Macoun ze zemského ředitelství Jana Hamra, který v závěru sledovacího období trnul na dlouho plánované dovolené a čekal, jestli se nakonec vše povede podle plánu. Jak vnímá svůj další kariérní krok, jaké byly jeho začátky a jak rád tráví volný čas?

| OVB Allfinanz, a.s.

BL Leopold Nováček: zkouška MFP mi umožnila potvrdit si své odborné znalosti

Následné vzdělávání je jednou z velmi důležitých aktivit, které po povinných zkouškách čekají všechny finanční poradce. Cestou k tomu může být i titul Master of Financial Planning, který lze získat v rámci vzdělávacího programu ČAFP (České akademie finančního plánování). Jedním z prvních úspěšných absolventů a držitelů titulu Master of Financial Planning se stal oblastní vedoucí společnosti OVB Allfinanz Leopold Nováček. Zeptali jsme se ho, jak zkouška probíhala, jaká je její náročnost pro zkušeného finančního poradce a jaký si myslí, že má zkouška efekt pro něj i další kolegy, i to, jak s odstupem hodnotí její přínos v rámci následného vzdělávání, které je v rámci profesionalizace finančního trhu velkým tématem

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Barbora Novotná: Snažím se neustále posouvat dopředu

Na začátek letošního léta bude jistě velmi ráda vzpomínat Barbora Novotná ze zemského ředitelství Ladislava Zajíce. Nejen že otevřela novou kancelář, ale dosáhla také posunu na první ředitelskou pozici. Jak vnímá svůj další kariérní krok, co ji přivedlo až na ředitelskou pozici a jak ráda tráví volný čas se dozvíte v našem krátkém rozhovoru.

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Michal Gaňa: ředitelem jsem díky houževnatosti a vytrvalosti

Na březen letošního roku bude jistě rád vzpomínat Michal Gaňa ze zemského ředitelství Pavla Slezáka. Dosáhl totiž posunu na první ředitelskou pozici. Jak vnímá svůj další kariérní krok, co ho přivedlo až na ředitelskou pozici a jak rád tráví volný čas se dozvíte v našem krátkém rozhovoru!

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Kateryna Bechyňáková: Čas máme ve svých rukách

BD Kateryna Bechyňáková nám popsala jeden svůj den ve své pražské kanceláři, kam jsme se za ní vydali na návštěvu. V podnikání s OVB se našla, i když to vzala, jak sama říká, profesně i geograficky velkou oklikou.

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Jaromír Linhart: Když člověk chce, dosáhne velkých věcí

Jak vypadá pracovní den oblastního ředitele Jaromíra Linharta, jsme se vydali zjistit do Jihlavy, kde má jednu ze svých kanceláří. „Naše struktura
má kanceláře ve čtyřech městech, takže se snažím být každý den jinde podle toho, jak je potřeba,“ přibližuje svůj den Jaromír Linhart.

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Luděk Dvořák: Vše je otázkou priorit

Vydali jsme se do Jihlavy, abychom zde navštívili oblastního ředitele Luďka Dvořáka. „Dokud nemám na každý den plný diář, nejsem sám se sebou spokojený,“ říká o svém přístupu k podnikání.

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Vlasta Draxalová: Důležitá je zodpovědnost a disciplína

Oblastní ředitelku Vlastu Draxalovou jsme navštívili v Karlových Varech, abychom zmapovali jeden její pracovní den. „Nemám ráda monotónnost,
právě svoboda organizace času mi v OVB vyhovuje,“ vysvětluje Vlasta Draxalová, proč nemá všechny pracovní dny stejné nebo podobné. „Nikdy
ale nemám prázdný diář,“ říká.

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací