OVB Journal

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Michal Gaňa: Nesnáším rezignaci

Jižní Morava je krásný kraj. A právě sem jsme se vydali, abychom navštívili oblastního ředitele Michala Gaňu. „Pravda je, že se vyloženě do kanceláře těším. Vím, že tam jdu podnikat s dobrými lidmi a v podstatě se bavit…,“ svěřil se.

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Anastasia Margaritopulu: Ředitelkou jako lepší verze sebe sama

Anastasia Margaritopulu v letošním roce oslaví 10 let v OVB. Nově už jako oblastní ředitelka. „A to jako lepší verze sebe sama, taková Anastasia 2.0,“ říká s úsměvem sympatická blondýnka z Brna. Jak vnímá svůj další kariérní krok, jaké byly její začátky v OVB a jak ráda tráví volný čas?

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Jana Kossúthová: Baví mě pracovat s nováčky

Také oblastní ředitelka Jana Kossúthová letos rozšířila klub maminek v OVB. Navštívili jsme ji v Hluboké nad Vltavou, kde žije s manželem, jenž je rovněž oblastní ředitel v OVB. Její podnikání ale příchod miminka nikterak neovlivnil.

| OVB Allfinanz, a.s.

Kde pracujeme: Kanceláře Praha, Terronská

V posledním čísle OVB Journalu jsme se rozhodli představit našim kolegům a spolupracovníkům kromě úspěšných manažerů také atraktivní místa se zajímavými příběhy v pozadí. Protože přeci jen... v kancelářích trávíme poměrnou část pracovního dne.

| OVB Allfinanz, a.s.

25 let SSLD3

Jméno Slezákovi je spojeno s OVB v České republice už 25 let. Hana a Pavel začali podnikat v roce 1996, jejich dcera se k nim přidala hned, jak oslavila 18. narozeniny. Společně vytvořili úspěšné ředitelství SSLD3. I po 25 letech a všech úspěších, kterých dosáhli, je podnikání s OVB stále baví. Jakých bylo uplynulých 25 let v SSLD3?

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Barbora Novotná: Podnikání je pro mě pravá životní cesta

V Praze jsme navštívili oblastní ředitelku Barboru Novotnou krátce po tom, co se stala maminkou. Kdo by si myslel, že tato událost nějak výrazně ovlivnila její dosavadní činnost, spletl by se. „Zatím to funguje skvěle,“ hodnotí svůj přerod z podnikatelky na podnikatelku-maminku.

| OVB Allfinanz, a.s.

Andreas Simon: Náš růst je založen na širokých základech

"OVB dosáhla nejlepšího obchodního výsledku v historii firmy," říká oblastní manažer a prokurista OVB Holding a člen představenstva OVB Allfinanz, a.s. Andreas Simon. Jak vnímá vypořádání značky s covidem, jaký je význam české OVB v rámci holdingu či jaké jsou plány na další expanzi nám zodpověděl v krátkém rozhovoru OVB Journal.

| OVB Allfinanz, a.s.

Pavol Pitoňák: OVB se chce neustále zlepšovat!

Generali Česká pojišťovna dlouhodobě patří mezi prémiové partnery OVB a u příležitosti letošního vydání OVB Journalu jsme pro Vás připravili krátký rozhovor s Pavolem Pitoňákem, CSO a členem představenstva Generali České pojišťovny, ve kterém jsme se ptali na důležitost spolupráce s OVB, vývoj trhu či trendy v pojištění.

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Daniel Macoun: Povýšení na ředitele beru jako významný milník

„Posun do třetího pilíře kariérního plánu před třicítkou beru jako významný milník,“ říká nově povýšený oblastní ředitel Daniel Macoun ze zemského ředitelství Jana Hamra, který v závěru sledovacího období trnul na dlouho plánované dovolené a čekal, jestli se nakonec vše povede podle plánu. Jak vnímá svůj další kariérní krok, jaké byly jeho začátky a jak rád tráví volný čas?

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací