OVB Journal

| OVB Allfinanz, a.s.

Podpora centrály je jednou z konkurenčních výhod OVB

„Mým cílem je, aby spolupracovníci vnímali přístup centrály a úroveň centrálou poskytovaného servisu jako jeden z důvodů, proč spojit svou profesní budoucnost se značkou OVB,“ říká vedoucí podpory obchodu centrály OVB ČR Lukáš Škopek.

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Jiří Vrána: Nejdůležitější je poctivost

Ke konci roku 2022 jsme navštívili oblastního ředitele Jiřího Vránu v Podbořanech, abychom s ním strávili jeden den. „Moje dny rozhodně nejsou stereotypní. Najde se v nich prostor na sport, práci i zábavu,“ říká Jiří Vrána.

| OVB Allfinanz, a.s.

V budoucnu bude poptávka po zelených investicích stoupat

S předsedou představenstva společnosti Conseq Richardem Siudou jsme si ke konci roku 2022 povídali nejen o aktuální situaci a jejím vlivu na investice.

| OVB Allfinanz, a.s.

Konsolidace spotřebitelských úvěrů přišla včas

Každý z nás někdy v životě udělal chybu, když správně neodhadl situaci a své možnosti. Důležité je se včas poučit a případně vyhledat pomoc specialistů. Tak jako v našem případě pomoc odborníků na finance z OVB.

| OVB Allfinanz, a.s.

Investice mají velký potenciál

Rok 2022 zhodnotil obchodní a produktový ředitel OVB Česká republika Richard Beneš. „Meziročně se nám velmi daří v segmentu životního a neživotního pojištění, v investicích a penzijním spoření, kde dosahujeme dvojciferných růstů.“

| OVB Allfinanz, a.s.

Role finančních poradců se mění k lepšímu

ČASF (Česká asociace společností finančního poradenství a zprostředkování), jejímž je OVB významným členem, se za uplynulé dva roky rozrostla o další významné členy a zavedla další nové služby pro členské společnosti. S jejím výkonným ředitelem Markem Černochem jsme si povídali nejen o tom, jak se v očích veřejnosti posunulo vnímání finančního poradenství.

| OVB Allfinanz, a.s.

Každá firma s vlastním vývojem je vlastně IT firma

Tomáš Voharčík je v OVB právě rok. Už měl šanci lépe poznat specifika strukturální firmy a ještě v prostředí OVB. Odkud přišel a jaké jsou jeho další plány.

| OVB Allfinanz, a.s.

2022: pokračování růstu

Rok 2022 byl velmi turbulentní ve všech oblastech, tu finanční nevyjímaje. OVB zaznamenala v roce 2021 výborné výsledky, na které se i přes obtížnou situaci podařilo navázat. Jaký byl rok 2022, nám zhodnotili Miroslav Řezník, předseda představenstva a generální ředitel, a Pavel Manhalter, člen představenstva.

| OVB Allfinanz, a.s.

Splněný sen o vlastním bydlení

Někdy jsou sny jen vzdálenou představou a jindy, když se všechno sejde ve správný čas, se můžou splnit relativně rychle. Manželům Rajnochovým se sen o vlastním bydlení v Novém Jáchymově na kraji křivoklátských lesů vyplnil již za 2 roky od setkání s finančním poradcem OVB. Ale ne všechno šlo hladce…

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací