OVB Journal

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Barbora Novotná: Podnikání je pro mě pravá životní cesta

V Praze jsme navštívili oblastní ředitelku Barboru Novotnou krátce po tom, co se stala maminkou. Kdo by si myslel, že tato událost nějak výrazně ovlivnila její dosavadní činnost, spletl by se. „Zatím to funguje skvěle,“ hodnotí svůj přerod z podnikatelky na podnikatelku-maminku.

| OVB Allfinanz, a.s.

Andreas Simon: Náš růst je založen na širokých základech

"OVB dosáhla nejlepšího obchodního výsledku v historii firmy," říká oblastní manažer a prokurista OVB Holding a člen představenstva OVB Allfinanz, a.s. Andreas Simon. Jak vnímá vypořádání značky s covidem, jaký je význam české OVB v rámci holdingu či jaké jsou plány na další expanzi nám zodpověděl v krátkém rozhovoru OVB Journal.

| OVB Allfinanz, a.s.

Pavol Pitoňák: OVB se chce neustále zlepšovat!

Generali Česká pojišťovna dlouhodobě patří mezi prémiové partnery OVB a u příležitosti letošního vydání OVB Journalu jsme pro Vás připravili krátký rozhovor s Pavolem Pitoňákem, CSO a členem představenstva Generali České pojišťovny, ve kterém jsme se ptali na důležitost spolupráce s OVB, vývoj trhu či trendy v pojištění.

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Daniel Macoun: Povýšení na ředitele beru jako významný milník

„Posun do třetího pilíře kariérního plánu před třicítkou beru jako významný milník,“ říká nově povýšený oblastní ředitel Daniel Macoun ze zemského ředitelství Jana Hamra, který v závěru sledovacího období trnul na dlouho plánované dovolené a čekal, jestli se nakonec vše povede podle plánu. Jak vnímá svůj další kariérní krok, jaké byly jeho začátky a jak rád tráví volný čas?

| OVB Allfinanz, a.s.

Tomáš Žilák: Líbí se mi propojení finančního práva s obchodem a s technologiemi

Compliance je hojně skloňované, ale pořád málo známé téma. Nejen o compliance jsme si povídali s Tomášem Žilákem, který se v OVB věnuje právě compliance a tématům s ním souvisejícím.

| OVB Allfinanz, a.s.

Rok 2021 ve znamení dvouciferného růstu

Počet finančních poradců se na trhu konsolidoval díky povinnosti zákonných zkoušek a s nimi spojených certifikací. Finanční trh vykazoval dynamicky růst a fenoménem byly úvěry na bydlení. A OVB opakovaně rostla rychleji než trh ve všech klíčových produktových oblastech. V OVB i na trhu se toho ale dělo daleko více. Jaký byl rok 2021 pohledem managementu OVB Česká republika, jsme se zeptali Miroslava Řezníka, předsedy představenstva a generálního ředitele, Pavla Manhaltera, člena představenstva, a Richarda Beneše, obchodního a produktového ředitele.

| OVB Allfinanz, a.s.

Ondřej Zdrubecký: Rád propojuji svět IT s koncovým uživatelem

Ondřej Zdrubecký v únoru oslaví rok od příchodu do OVB. Má na starosti interní IT tým, který se stara o to, aby všechny naše systémy a aplikace bez problémů fungovaly. „Nebylo by fajn nepoužívat papíry?“ zmiňuje odvážný cíl, kterého chce v OVB dosáhnout.

| OVB Allfinanz, a.s.

OVB podporuje SOS dětské vesničky na Madagaskaru

V rámci Evropského setkání OVB »YO(U)nited« dne 11. prosince se poprvé uskutečnila charitativní sbírka OVB. Cílem bylo získat finanční prostředky na pokračování aktuálního celosvětového projektu SOS dětských vesniček na Madagaskaru ve spolupráci s OVB Holding AG.

| OVB Allfinanz, a.s.

Kdo je připraven, není překvapen. Důslednost finančního poradce zachránila mladou rodinu

Vzpomínáte, co jste dělali v 21 letech? Chodili sportovat, začínali pracovat, bavili jste se, prožívali lásky… Ale řešili jste životní pojištění? Nejspíš jen minimum z vás. A jedním z těch, kdo ho s finančním poradcem z OVB řešil, byl i Aleš Bartoň z malé obce nedaleko Žatce. A dodnes si s manželkou říká: ještě že tak.

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací