OVB Journal

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Daniel Macoun: Cesta je cíl

Do OVB ho přivedl kamarád, kterému důvěřoval. O 9 let později je z Daniela Macouna oblastní ředitel, což dosud považuje za svůj největší pracovní úspěch. Nejen o jeho cestě k pozici oblastního ředitele jsme si povídali v jeho plzeňské kanceláři.

| OVB Allfinanz, a.s.

Důslednost poradkyně OVB zachránila klientům peníze

Manželé Ihor a Shushanik Mindzar jsou původem z Ukrajiny, ale v České republice mají již několik let trvalý pobyt. Veškeré finanční záležitosti si řešili sami až do loňského jara, kdy využili nabídku zúčastnit se finančního workshopu, který pořádala OVB v Písku. “Byla to pro nás první zkušenost s odborníkem na finance,“ vzpomíná paní Mindzar.

| OVB Allfinanz, a.s.

Kde pracujeme: Kanceláře Kunovice

V OVB Journalu opět představujeme našim kolegům a spolupracovníkům kromě úspěšných manažerů, také místa kde pracují. Letošní představovanou kanceláří je moravská kancelář oblastního vedoucího Marka Kapinuse v Kunovicích.

| OVB Allfinanz, a.s.

Roman Pospíšil: V ČR zájem o zelené investice pozvolně roste

Pokud bych chtěl dnes porazit inflaci, tak bych musel jít do rizika, které je naprosto neúnosné. Zainvestovat tak, abych získal zpět, co mi ta inflace ubere za pět let, tak to se dá.

| OVB Allfinanz, a.s.

Podpora centrály je jednou z konkurenčních výhod OVB

„Mým cílem je, aby spolupracovníci vnímali přístup centrály a úroveň centrálou poskytovaného servisu jako jeden z důvodů, proč spojit svou profesní budoucnost se značkou OVB,“ říká vedoucí podpory obchodu centrály OVB ČR Lukáš Škopek.

| OVB Allfinanz, a.s.

BD Jiří Vrána: Nejdůležitější je poctivost

Ke konci roku 2022 jsme navštívili oblastního ředitele Jiřího Vránu v Podbořanech, abychom s ním strávili jeden den. „Moje dny rozhodně nejsou stereotypní. Najde se v nich prostor na sport, práci i zábavu,“ říká Jiří Vrána.

| OVB Allfinanz, a.s.

V budoucnu bude poptávka po zelených investicích stoupat

S předsedou představenstva společnosti Conseq Richardem Siudou jsme si ke konci roku 2022 povídali nejen o aktuální situaci a jejím vlivu na investice.

| OVB Allfinanz, a.s.

Konsolidace spotřebitelských úvěrů přišla včas

Každý z nás někdy v životě udělal chybu, když správně neodhadl situaci a své možnosti. Důležité je se včas poučit a případně vyhledat pomoc specialistů. Tak jako v našem případě pomoc odborníků na finance z OVB.

| OVB Allfinanz, a.s.

Investice mají velký potenciál

Rok 2022 zhodnotil obchodní a produktový ředitel OVB Česká republika Richard Beneš. „Meziročně se nám velmi daří v segmentu životního a neživotního pojištění, v investicích a penzijním spoření, kde dosahujeme dvojciferných růstů.“

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací