Klientské příběhy a rozhovory

| OVB Allfinanz, a.s.

Když k úspěšným promlouvá nejúspěšnější

Jak je již dobrým zvykem, tak i Manažerská „D“ Konference v roce 2018 měla svého speciálního hosta a nebyl jím nikdo jiný než nejúspěšnější fedcupový kapitán v historii, Petr Pála.

| OVB Allfinanz, a.s.

Nejprve se báli, že přijde „pojišťovačka“, dnes jim řeší poradkyně nejen rodinné, ale i firemní finance a každý měsíc si volají

Jejich cesty se protnuly na semináři v Klubu podnikatelek ve Zlíně. Hana Hanáková se sice znala s manželem paní Evy Chlupáčkové, osobně se ale nikdy nesetkaly. Na akci si vyměnily vizitky a domluvily se na schůzce, kde se finanční poradkyně z OVB Hana Hanáková podívá na možnosti pro jejich syna, kterému chtěli začít Chlupáčkovi spořit.

| OVB Allfinanz, a.s.

Rodina s pěti dětmi málem skončila na ulici. Pomoc přišla na poslední chvíli

Na jaký vánoční dárek nikdy nezapomenete? První kolo, zásnubní prsten, štěně... Mladá rodina z Prahy prožila nezapomenutelné svátky loni. Jenže to bohužel nic hezkého nebylo. Naopak.

| OVB Allfinanz, a.s.

Finanční poradce díky konsolidaci úvěrů pomohl ušetřit 50 tisíc za rok a stal se rodinným přítelem

Co jste nakupovali blízkým k Vánocům?

| OVB Allfinanz, a.s.

Aleš Buksa: symbol strukturální firmy

Pokud se v České republice vysloví spojení „strukturální firma“, jedním dechem se musí dodat i jméno Aleš Buksa. Člověk, který vybudoval největší síť spolupracovníků v české historii, je sice již zralým sedmdesátníkem, ale energie mu rozhodně nechybí. Za vším hledejte jeho heslo: „Hlavně se neberte vážně.“

| OVB Allfinanz, a.s.

Radek Štěpánek: Tenis je gladiátorský sport. Má jen vítěze a poraženého.

Vcházím do restaurace na tenisové Spartě ve Stromovce. Na místo, které je tréninkovým působištěm 37letého karvinského rodáka Radka Štěpánka. Je půl hodiny do schůzky. Objednávám si vodu s citronem a ptám se, co obvykle pije Radek Štěpánek. Prý colu. Za chvíli mi to sám se smíchem potvrzuje. Následují 3 hodiny interview, natáčení krátkého videa, focení a pozitivní dobré nálady, kterou Radek přenáší na všechny okolo. Snažím se využít každou chvilku a zprostředkovaně nasát osobní příběh tří desetiletí špičkového tenisty.

| OVB Allfinanz, a.s.

Klientské příběhy aneb jak OVB Allfinanz pomáhá

O tom, že komplexní poradenství poskytované spolupracovníky OVB Allfinanz pomáhá, se již mohlo za naši více než 22letou historii v České republice přesvědčit přes 1,25 milionu našich klientů. Poradci nejenom, že poskytují poradenské služby, ale mnohdy se již stali téměř členy rodiny. Z klientů jsou přátelé a nejednou se sami vydali i na dráhu finančního poradce. Nabízíme vám několik vybraných klientských příběhů, které dokreslují důležitost a smysl našeho podnikání. Ptali jsme se, kdy poradci pomohli klientům v nějaké krizové situaci. A jaké jsou vaše příběhy?

| OVB Allfinanz, a.s.

Jan Koukal: Cením si cílevědomosti, píle a chuti pořád se zlepšovat

Česká squashová jednička Jan Koukal je patnáctinásobným mistrem republiky, vítězem 27 PSA titulů na turnajích po celém světě a v České republice nenachází opravdovou konkurenci. Přesto v sobě vždy najde motivaci pustit se do dalšího zápasu naplno. Ve svých 31 letech ale nezapomíná ani na „sportovní důchod“, své finance už několik let řeší s OVB Allfinanz.

| OVB Allfinanz, a.s.

Splněný životní sen

Když projíždíte Karlovými Vary ve směru na Sokolov, klidně sjeďte do nedaleké rodinné restaurace, která díky svému tvaru získala jméno Pyramida.

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací