Články v médiích

| OVB Allfinanz, a.s.

Proč stavební spoření v době nízkých úrokových sazeb nemá konkurenci? Díky podpoře státu

Stavební spoření je v Česku velmi oblíbený produkt. Vyplatí se do něj vkládat finance?

| OVB Allfinanz, a.s.

Jakou zvolit délku fixace u hypotéky? Dnes lidé preferují spíše delší

Aktuálním trendem v hypotékách na vlastní bydlení jsou spíše delší fixace na 5, 7 let. Zde jsou důvody.

| OVB Allfinanz, a.s.

Dítě za milion? Minimálně! Připravte se na to

Český statistický úřad spočítal, že náklady na jedno dítě se od narození po ukončení vysoké školy pohybují minimálně okolo 1,5 milionu korun. Jak je to možné? A kde na to vzít?

| OVB Allfinanz, a.s.

Poradna pro ženy

V rámci partnerství s portálem www.prozeny.cz vám přinášíme několik vybraných dotazů z finančně poradenské rubriky, kterou exkluzivně spravuje analytik OVB Miroslav Stejskal.

| OVB Allfinanz, a.s.

Poradna pro ženy

V rámci partnerství s portálem www.prozeny.cz vám přinášíme několik vybraných dotazů z finančně poradenské rubriky, kterou exkluzivně spravuje analytik OVB Miroslav Stejskal. 

| OVB Allfinanz, a.s.

Poradna pro ženy

Na rok 2015 jsme uzavřeli partnerství s portálem www.prozeny.cz, kde exkluzivně spravujeme finančně poradenskou rubriku. Tváří je náš brněnský kolega, analytik Miroslav Stejskal.

| OVB Allfinanz, a.s.

Nový občanský zákoník aneb historický okamžik

Zřejmě nikdo z naší generace už nezažije větší a převratnější změnu soukromého práva. Nový občanský zákoník je jasnou reakcí zákonodárců na potřebu změny a modernizace soukromého práva.

| OVB Allfinanz, a.s.

Vnímání finančních poradců u nás a ve světě

Správa a řízení peněz, nebo chcete-li osobních financí, je obecně po celém světě vnímána jako druhé nejdůležitější podnikání – hned po oblasti péče o naše zdraví.

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací