Klientské příběhy a rozhovory

| OVB Allfinanz, a.s.

Jan Koukal: Cením si cílevědomosti, píle a chuti pořád se zlepšovat

Česká squashová jednička Jan Koukal je patnáctinásobným mistrem republiky, vítězem 27 PSA titulů na turnajích po celém světě a v České republice nenachází opravdovou konkurenci. Přesto v sobě vždy najde motivaci pustit se do dalšího zápasu naplno. Ve svých 31 letech ale nezapomíná ani na „sportovní důchod“, své finance už několik let řeší s OVB Allfinanz.

| OVB Allfinanz, a.s.

Splněný životní sen

Když projíždíte Karlovými Vary ve směru na Sokolov, klidně sjeďte do nedaleké rodinné restaurace, která díky svému tvaru získala jméno Pyramida.

| OVB Allfinanz, a.s.

Finanční poradci o klientech

Finanční poradci z předchozího článku se vyjadřují o svých klientech.

| OVB Allfinanz, a.s.

Když si plně věříme

Alena Kubínová si prožila své, nic jí to ale nesebralo z energičnosti a rozhodnosti, se kterou k životu přistupuje.

| OVB Allfinanz, a.s.

Na tragickej život jsem já pes

Valerie Bocková neměla lehký život. Musela se s ním doslova poprat, z každé bitvy ale nakonec vyšla ještě silnější. Matka samoživitelka se musela postarat o své dvě děti, a to v regionu, kde je již dlouhá desetiletí vysoká nezaměstnanost. Přesto se jí dařilo vše zvládat, včetně velkého průmyslového skladu, jehož byla dlouho vedoucí.

| OVB Allfinanz, a.s.

Štěstí přeje připraveným. Rozdílné osudy: byli jsme u toho

Téměř dva tisíce kilometrů na cestě. Tři města. Tři lidské příběhy, každý zcela jiný, a přece mají něco společného. Finanční poradci OVB si sami vybrali nejzajímavější osudy, které reprezentují dvacet let práce společnosti na českém trhu.

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací