Klientské příběhy a rozhovory

| OVB Allfinanz, a.s.

Klientem za pět minut dvanáct

Pan Stanislav Kandl kývl na schůzku s Janou Koudelkovou až po několika letech od prvního kontaktu. Finančního poradce měl a říkal si, že ho nic netlačí. Opak ale byl pravdou a úprava krytí rizik přišla opravdu za pět minut dvanáct.

| OVB Allfinanz, a.s.

Kdo je připraven, není překvapen. Důslednost finančního poradce zachránila mladou rodinu

Vzpomínáte, co jste dělali v 21 letech? Chodili sportovat, začínali pracovat, bavili jste se, prožívali lásky… Ale řešili jste životní pojištění? Nejspíš jen minimum z vás. A jedním z těch, kdo ho s finančním poradcem z OVB řešil, byl i Aleš Bartoň z malé obce nedaleko Žatce. A dodnes si s manželkou říká: ještě že tak.

| OVB Allfinanz, a.s.

Ladislav Rostaš: Jdu si za svými sny

Ladislav Rostaš se zařadil mezi další úspěšné absolventy Letního podnikatelského kempu Nadace ZET, jehož je OVB již pátým rokem stabilním partnerem. I na Ladislavově případu se ukazuje, že společensky odpovědné aktivity, v tomto případě zaměřené na pomoc dětem z dětských domovů a sociálně slabých rodin, mají velký smysl. Láďa se, i díky Nadaci ZET, po odchodu z dětského domova dokázal postavit na vlastní nohy.

| OVB Allfinanz, a.s.

David Hecl: Vítejte na palubě, hovoří k vám kapitán

Je jediným občanem České republiky, který v pozici kapitána pilotoval Airbus 380, největší dopravní stroj za 440 milionů dolarů a pracoval pro společnost Emirates či Korean Air. David Hecl je také spokojeným klientem OVB, a to už od roku 2013. 

| OVB Allfinanz, a.s.

Libor Bouček: Baví mě pořady, v nichž o něco jde

Již od roku 2007 se na našich Výročních konferencích, známých též pod zkratkou FKT, setkáváme s Liborem Boučkem, který patří mezi nejznámější a nejobsazovanější moderátory v České republice. Libor Bouček ale není s OVB spjat jen díky FKT. Je také naším dlouholetým klientem. V roce 2015 nám poskytl pro tištěný OVB Journal následující rozhovor.

| OVB Allfinanz, a.s.

Když k úspěšným promlouvá nejúspěšnější

Jak je již dobrým zvykem, tak i Manažerská „D“ Konference v roce 2018 měla svého speciálního hosta a nebyl jím nikdo jiný než nejúspěšnější fedcupový kapitán v historii, Petr Pála.

| OVB Allfinanz, a.s.

Nejprve se báli, že přijde „pojišťovačka“, dnes jim řeší poradkyně nejen rodinné, ale i firemní finance a každý měsíc si volají

Jejich cesty se protnuly na semináři v Klubu podnikatelek ve Zlíně. Hana Hanáková se sice znala s manželem paní Evy Chlupáčkové, osobně se ale nikdy nesetkaly. Na akci si vyměnily vizitky a domluvily se na schůzce, kde se finanční poradkyně z OVB Hana Hanáková podívá na možnosti pro jejich syna, kterému chtěli začít Chlupáčkovi spořit.

| OVB Allfinanz, a.s.

Rodina s pěti dětmi málem skončila na ulici. Pomoc přišla na poslední chvíli

Na jaký vánoční dárek nikdy nezapomenete? První kolo, zásnubní prsten, štěně... Mladá rodina z Prahy prožila nezapomenutelné svátky loni. Jenže to bohužel nic hezkého nebylo. Naopak.

| OVB Allfinanz, a.s.

Finanční poradce díky konsolidaci úvěrů pomohl ušetřit 50 tisíc za rok a stal se rodinným přítelem

Co jste nakupovali blízkým k Vánocům?

Naši finanční poradci

U OVB nepracují prodejci, ale hlavně odborníci na čísla, jasná řešení, se kterými se snadno spřátelíte. Máme pochopení pro vaše starosti, odpovíme na vaše otázky a vždy doporučujeme řešení na míru. V tom jsme nejlepší. Proč? Naši poradci svou práci dělají srdcem a na plno. Mix odborných znalostí v kombinaci s lidskou empatií zkrátka funguje.

více informací