OVB Journal

Přehled > Zpravodajství

Zpravodajství

Dušan Pavlů: 10 let ve financích mi dalo zkušenosti

Zpravodajství - Martina Peřinková - (02. 01. 2015)
Už 10 let se pohybuje v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví. Prošel si pozicemi od specialisty po manažera marketingu, CRM a řízení kampaní. Dva roky pracoval v oblasti inovací produktů a služeb, kde pomocí metodiky empatického designu vymýšlel a na klientech v terénu testoval nové věci. Specializací byly zejména banky a pojišťovny.
Detail článku

Korporátní obchody jsou na vzestupu

Zpravodajství - Richard Beneš - (30. 12. 2014)
Jednou z možností, jak získat nové klienty, jsou korporátníobchody. Příspěvek zaměstnavatele na penzijní či životní pojištění zůstává oblíbeným benefitem. To však ale zdaleka není to jediné, co můžeme díky korporátním obchodům získat. Těmto klientům pak totiž můžeme nabídnout i další produkty z našeho portfolia. Korporátní klient už má s námi dobrou zkušenost a komunikace s ním na další poradenství je potom jednodušší.
Detail článku

Podpora školení a rekrutingu

Zpravodajství - Oddělení AD S - (26. 12. 2014)
Jednou z nejdůležitějších věcí každého dobrého finančního poradce jsou znalosti, které může uplatnit nejen ke spokojenosti klientů, ale také svých nadřízených – a ovšem i sebe samotného. Absolvování různých školení však může zabrat spoustu času. A protože se říká „čas jsou peníze“, připravili jsme pro spolupracovníky školení pomocí videokonference a možnost konání teleparty. Cílem je tedy minimalizovat časovou náročnost školení a zároveň maximalizovat výsledky.
Detail článku

Jezděte bez starostí!

Zpravodajství - OVB Journal - (25. 12. 2014)
Exkluzivní nabídka aut pro poradce OV B Allfinanz.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

březen

13

FKT OVB Allfinanz

září

20

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata