OVB Journal

Přehled > Zpravodajství

Zpravodajství

Vyhledávání tematických informací na portále napříč partnery

Zpravodajství - OVB - (09. 07. 2015)
Víme, že zpráv na portále je mnoho. Snažíme se usnadnit jejich vyhledávání. Změny v legislativě, důležité termíny či aktuálně diskutovaná témata týkající se jedné nebo více obecných skupin produktů se vyhledávají nejobtížněji.
Detail článku

Srovnávač produktů penzijních společností

Zpravodajství - OVB - (07. 07. 2015)
Srovnání produktů penzijních společností má svou specifickou formu. Není to jednoduchá tabulka, ve které lze seřadit produkty podle jejich výkonnosti, výše poplatků nebo jiného parametru. Produkty jsou specifické v tom, že se v průběhu času mění. Jedná se o portfolia (programy), v nichž se mění poměr jednotlivých fondů. Co je tedy pro poradce užitečné vědět? Důležité je vědět, JAK se mění složení jednotlivých programů v čase.
Detail článku

PODPORUJEME FINANČNÍ GRAMOTNOST

Zpravodajství - OVB - (30. 06. 2015)
Projekt na podporu finanční gramotnosti jsme spustili již v roce 2010. Ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky jsme tak reagovali na špatnou znalost ekonomických pojmů a všeobecně nízkou úroveň finanční gramotnosti. Nabídli jsme v tu dobu unikátní propojení přednášek odborných lektorů z řad našich spolupracovníků a zábavnou interaktivní hru Moje Familie, ve které se žáci stali manažery svých rodin, kde měli na starosti zajištění chodu domácnosti a správu rodinného rozpočtu.
Detail článku

OPCE NA NAVÝŠENÍ – skutečný benefit při významných životních událostech

Zpravodajství - Miroslav Stejskal - (29. 06. 2015)
Jakkoliv se preference v průběhu života pochopitelně mění a v procesu finančního plánování je třeba na ně pružně reagovat, nastanou u většiny populace životní události, které představují pro pozvolné tempo přeměn a zaběhnutých stereotypů zásadní předěl a milník vyznačující nástup nové životní etapy.
Detail článku

Klientské příběhy aneb jak OVB Allfinanz pomáhá

Zpravodajství - OVB - (26. 06. 2015)
O tom, že komplexní poradenství poskytované spolupracovníky OVB Allfinanz pomáhá, se již mohlo za naši více než 22letou historii v České republice přesvědčit přes 1,25 milionu našich klientů. Poradci nejenom, že poskytují poradenské služby, ale mnohdy se již stali téměř členy rodiny. Z klientů jsou přátelé a nejednou se sami vydali i na dráhu finančního poradce. Nabízíme vám několik vybraných klientských příběhů, které dokreslují důležitost a smysl našeho podnikání. Ptali jsme se, kdy poradci pomohli klientům v nějaké krizové situaci. A jaké jsou vaše příběhy?
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata