OVB Journal

Přehled > Zpravodajství

Zpravodajství

Produktové portfolio od pololetí 2016 – nejdůležitější novinky

Zpravodajství - OVB - (10. 10. 2017)
Produktové portfolio je během každého roku formováno desítkami více či méně významných změn. Na tomto místě poskytujeme krátké shrnutí těch nejvýznamnějších událostí od poloviny loňského roku do dnešních dnů.
Detail článku

Oddělení ADS: Jsme tady pro vás

Zpravodajství - OVB - (30. 08. 2017)
Víte, co se skrývá pod tímto názvem? ADS je německá zkratka pro anglický termín Sales Support Services – nebo jednoduše česky oddělení podpory prodeje. Naše oddělení je hlavním komunikačním kanálem mezi spolupracovníky a centrálou OVB.
Detail článku

Spotřebitelské úvěry na konsolidaci

Zpravodajství - OVB - (31. 08. 2016)
Od června 2016 jsme zařadili na základě vašich dlouhodobých požadavků do produktového portfolia spotřebitelské úvěry na konsolidaci. V našem košíku produktů jde o skutečnou novinku, protože dosud jsme tento typ úvěrů pro fyzické osoby vůbec nenabízeli.
Detail článku

Online srovnávač a sjednávač pojištění motorových vozidel

Zpravodajství - OVB - (29. 08. 2016)
V květnu byl na portále OVB spuštěn on-line nástroj pro porovnání a sjednání povinného ručení a havarijního pojištění našich obchodních partnerů. V první fázi se jedná o produkty ČSOB Pojišťovny, Kooperativa pojišťovny, UNI QA pojišťovny a Wüstenrotu. V další fázi bude rozšířen o Allianz pojišťovnu a Generali pojišťovnu.
Detail článku

Marek Mihok: Chceme letos představit několik novinek v oblast i IT

Zpravodajství - OVB - (19. 08. 2016)
Začátkem roku 2016 došlo v OVB CZ k obsazení pozice ředitele pro IT, kterým se stal Marek Mihok, dosavadní zástupce ředitele v OVB SK.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata