OVB Journal

Přehled > Zpravodajství

Zpravodajství

Dítě za milion? Minimálně! Připravte se na to

Zpravodajství - OVB - (21. 12. 2017)
Český statistický úřad spočítal, že náklady na jedno dítě se od narození po ukončení vysoké školy pohybují minimálně okolo 1,5 milionu korun. Jak je to možné? A kde na to vzít?
Detail článku

Aleš Buksa - symbol strukturální firmy

Zpravodajství - OVB - (14. 11. 2017)
Pokud se v České republice vysloví spojení „strukturální firma“, jedním dechem se musí dodat i jméno Aleš Buksa. Člověk, který vybudoval největší síť spolupracovníků v české historii, je sice již zralým sedmdesátníkem, ale energie mu rozhodně nechybí. Za vším hledejte jeho heslo: „Hlavně se neberte vážně.“
Detail článku

Mediální výstupy OVB

Zpravodajství - OVB - (31. 10. 2017)
Rok 2016 byl z hlediska mediálního působení OVB Česká republika větší a intenzivnější než v předchozích letech. Hlavním poselstvím marketingových sdělení bylo zvýšení povědomí o značce OVB a budování pozitivního obrazu společnosti pomocí image inzerátů se silnými stránkami naší společnosti a článků na odborná finančně poradenská témata. Klíčovými sděleními bylo: „Na evropském trhu finančního poradenství působíme už 46 let“, „Již 23 let radíme na českém trhu s rodinnými financemi“ a „Věří nám přes milion klientů“.
Detail článku

Pomáháme plnit Kouzelná přání

Zpravodajství - OVB - (24. 10. 2017)
Vše začalo v roce 2012 projektem charitativního kalendáře, který o dva roky později vyústil ve vznik neziskové organizace Kouzelná přání. Jak napovídá název, tento spolek pomáhá plnit přání těm, co to potřebují. Projekt, jehož generálním partnerem je OVB Allfinanz, a. s., odstartovala Alena Zdvihalová společně se svou sestrou a dvěma kamarádkami. „Už se nám podařilo splnit 59 přání,“ říká zakladatelka projektu.
Detail článku

Novinky v IT oblasti

Zpravodajství - OVB - (17. 10. 2017)
Naše IT oddělení nezahálí a neustále se snaží inovovat a vylepšovat nástroje, které by našim spolupracovníkům co nejvíce ulehčily práci. Nyní vám představí další tři novinky – intervenční modul, mobilní aplikaci a elektronickou smluvní dokumentaci.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata