OVB Journal

Přehled > Zpravodajství

Zpravodajství

Samé jedničky pro analytické centrum

Zpravodajství - Jaroslava Matoušková - (28. 01. 2011)
Ve všech testech finančního poradenství, které v roce 2010 provedl magazín FP-finanční poradce, byly rady poradců OVB ohodnoceny nejvyšší známkou, tedy jedničkou.
Detail článku

Máte doma čtyřnohého přítele? Pak se raději pojistěte

Zpravodajství - MIROSLAV STEJSKAL - (08. 11. 2010)
Richard Koukal žil i s manželkou a rodinou spokojený život. Děti byly již školního věku a vymohly si, že do nově postaveného rodinného domku jim rodiče koupí psa. Hlava rodiny záměrně kvůli dětem zvolila domácké plemeno hovawart, zde nepříliš známé. Koneckonců, podle anglického jména jde právě o „strážce dvora“. Děti si nového čtyřnohého člena domácnosti užívaly a pravidelné návštěvy cvičiště se staly vítanou příležitostí k rodinným výletům. Richard Koukal byl často na služebních cestách, ze kterých se leckdy vracel v pozdních hodinách. Cesty na cvičiště ve volných chvílích si i s dětmi užíval.
Detail článku

Finanční vzdělávání dorazilo díky OVB na základní školy

Zpravodajství - Mgr. Jaroslava Matoušková - (04. 11. 2010)
Myslíte si, že nejhorší, co by vás mohlo potkat, je učit na základní škole, a proto jste se rozhodli pro kariéru finančních poradců? Co když se vám to ale ani tak nevyhne? A co když byste měli školáky učit finanční gramotnosti? Poradíte si s tím? OVB Allfinanz, a. s., připravila projekt, na jehož konci budou třídy finančně vzdělaných žáků. Pojďme se nyní podívat pod pokličku tohoto projektu, na to, jak začal a s čím se v prvních měsících svého života potýká…
Detail článku

Analytický web žije!

Zpravodajství - Ing. Eva Poláchová - (04. 11. 2010)
OVB Allfinanz, a. s., se v rámci své společenské odpovědnosti hlásí k tomu, že základní charakteristikou profesionálního finančního poradce je jeho nezávislost a objektivita vůči klientovi. Mimo jiné to tedy znamená kvalitní Finanční analýzu potřeb klienta a nezávislý a objektivní výběr finančních nástrojů. Analytický web OVB je efektivní základnou pro každého poradce OVB.
Detail článku

40 let OVB Skutečný důvod k oslavě!

Zpravodajství - Převzato z německého originálu Success 1/2010 - (03. 11. 2010)
OVB začala před čtyřmi desítkami let jako Organizace pro zprostředkování smluv o stavebním spoření (Organisation zur Vermittlung von Bausparverträgen). Tento rok tedy slavíme čtyřicáté narozeniny. Dostatečný důvod k tomu, abychom se ohlédli za působivou historií úspěchu a důležitými milníky posledních čtyř dekád.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata