OVB Journal

Přehled > Zpravodajství

Zpravodajství

Finanční vzdělávání dorazilo díky OVB na základní školy

Zpravodajství - Mgr. Jaroslava Matoušková - (04. 11. 2010)
Myslíte si, že nejhorší, co by vás mohlo potkat, je učit na základní škole, a proto jste se rozhodli pro kariéru finančních poradců? Co když se vám to ale ani tak nevyhne? A co když byste měli školáky učit finanční gramotnosti? Poradíte si s tím? OVB Allfinanz, a. s., připravila projekt, na jehož konci budou třídy finančně vzdělaných žáků. Pojďme se nyní podívat pod pokličku tohoto projektu, na to, jak začal a s čím se v prvních měsících svého života potýká…
Detail článku

Analytický web žije!

Zpravodajství - Ing. Eva Poláchová - (04. 11. 2010)
OVB Allfinanz, a. s., se v rámci své společenské odpovědnosti hlásí k tomu, že základní charakteristikou profesionálního finančního poradce je jeho nezávislost a objektivita vůči klientovi. Mimo jiné to tedy znamená kvalitní Finanční analýzu potřeb klienta a nezávislý a objektivní výběr finančních nástrojů. Analytický web OVB je efektivní základnou pro každého poradce OVB.
Detail článku

40 let OVB Skutečný důvod k oslavě!

Zpravodajství - Převzato z německého originálu Success 1/2010 - (03. 11. 2010)
OVB začala před čtyřmi desítkami let jako Organizace pro zprostředkování smluv o stavebním spoření (Organisation zur Vermittlung von Bausparverträgen). Tento rok tedy slavíme čtyřicáté narozeniny. Dostatečný důvod k tomu, abychom se ohlédli za působivou historií úspěchu a důležitými milníky posledních čtyř dekád.
Detail článku

Máme dobrý vítr a správný směr

Zpravodajství - Zdeněk Soudný, Jaroslava Matoušková - (26. 04. 2010)
OVB Allfinanz má za sebou přelomové období roku 2009. Kompletně se vyměnilo vedení společnosti, odešli někteří spolupracovníci. Na nedávnou minulost i budoucnost se ptáme člena představenstva Detlefa Müllera a ředitele vnitřní správy Romana Daneše. Oba shodně říkají, že všichni v OVB spojili své síly a vydali se na cestu k úspěchu.
Detail článku

Nový CRM systém myOVB v centru pozornosti

Zpravodajství - CIO OVB Holding AG Axel Weeber, PR Manager OVB Holding AG Katja Meenen - (22. 04. 2010)
V České republice byl jako v první zemi společnosti OVB uveden do provozu nový systém řízení vztahů se zákazníky a účtování provizí myOVB. Finančním poradcům přináší myOVB vysoce flexibilní a moderní IT podporu a efektivnější postupy. Systém významně podporuje přístup k centrálním informacím a proaktivní řešení potřeb klientů.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata