OVB Journal

Přehled > Zpravodajství

Zpravodajství

Analytický web žije!

Zpravodajství - Ing. Eva Poláchová - (04. 11. 2010)
OVB Allfinanz, a. s., se v rámci své společenské odpovědnosti hlásí k tomu, že základní charakteristikou profesionálního finančního poradce je jeho nezávislost a objektivita vůči klientovi. Mimo jiné to tedy znamená kvalitní Finanční analýzu potřeb klienta a nezávislý a objektivní výběr finančních nástrojů. Analytický web OVB je efektivní základnou pro každého poradce OVB.
Detail článku

40 let OVB Skutečný důvod k oslavě!

Zpravodajství - Převzato z německého originálu Success 1/2010 - (03. 11. 2010)
OVB začala před čtyřmi desítkami let jako Organizace pro zprostředkování smluv o stavebním spoření (Organisation zur Vermittlung von Bausparverträgen). Tento rok tedy slavíme čtyřicáté narozeniny. Dostatečný důvod k tomu, abychom se ohlédli za působivou historií úspěchu a důležitými milníky posledních čtyř dekád.
Detail článku

Máme dobrý vítr a správný směr

Zpravodajství - Zdeněk Soudný, Jaroslava Matoušková - (26. 04. 2010)
OVB Allfinanz má za sebou přelomové období roku 2009. Kompletně se vyměnilo vedení společnosti, odešli někteří spolupracovníci. Na nedávnou minulost i budoucnost se ptáme člena představenstva Detlefa Müllera a ředitele vnitřní správy Romana Daneše. Oba shodně říkají, že všichni v OVB spojili své síly a vydali se na cestu k úspěchu.
Detail článku

Nový CRM systém myOVB v centru pozornosti

Zpravodajství - CIO OVB Holding AG Axel Weeber, PR Manager OVB Holding AG Katja Meenen - (22. 04. 2010)
V České republice byl jako v první zemi společnosti OVB uveden do provozu nový systém řízení vztahů se zákazníky a účtování provizí myOVB. Finančním poradcům přináší myOVB vysoce flexibilní a moderní IT podporu a efektivnější postupy. Systém významně podporuje přístup k centrálním informacím a proaktivní řešení potřeb klientů.
Detail článku

Cross-selling známý i neznámý

Zpravodajství - Jan Matoušek - (22. 04. 2010)
Cross-selling neboli křížový prodej je jedním z nástrojů dobrého prodejce a finančního poradce. Ačkoli se s tímto termínem setkáme nejspíše na produktovém školení, není tak nový, jak by se zdálo. Připomínáme a dáváme informace do souvislostí.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

březen

13

FKT OVB Allfinanz

září

20

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata