OVB Journal

Přehled > Zpravodajství

Zpravodajství

Zadávání návrhů a smluv pro produktové partnery

Zpravodajství - Mgr. Roman Daneš - (26. 09. 2011)
Oblast zadávání návrhů a smluv pro produktové partnery je jedna z velice citlivých oblastí jak pro společnost, tak zejména pro spolupracovníky. Podle kvality zadané produkce na straně Centrály a také podle kvality odevzdané produkce je vidět jak odměnu v podobě kariérního postupu, a tak i ohodnocení v podobě následně obdržené provize.
Detail článku

Tajemství Compliance

Zpravodajství - JUDr. Bronislava Wlasáková - (26. 09. 2011)
Co si vlastně můžeme pod tímto slovem představit? Jak vlastně vypadá Compliance v OVB? Je to nezbytná ochrana podnikání OVB i spolupracovníků, nepříjemná komplikace pro obchod, anebo nezbytná součást poskytování kvalitního poradenství, jak předpokládá právní řád České republiky?
Detail článku

Aktuální legislativní změny na finančním trhu

Zpravodajství - Právní oddělení OVB Allfinanz, a.s. - (26. 09. 2011)
S aktuálními legislativními změnami, které jsou již v platnosti či teprve v návrzích, je nezbytné se pravidelně seznamovat. Vědět, co se aktuálně připravuje, jak mohou změny v zákonech ovlivnit profesi finančního poradce, a jaký mohou mít dopad na klienty, patří mezi základní povinnosti finančního zprostředkovatele. V krátkosti přinášíme informaci o nových změnách v legislativě, které jsou teprve ve fázi návrhů.
Detail článku

Vysokou rychlostí na motokárách

Zpravodajství - Mgr. Jaroslava Matoušková - (05. 07. 2011)
Zdravého závodního ducha oživuje u svých nejlepších spolupracovníků LD Pavel Horák také mimo pracoviště. Tentokrát se společně vydali na závod motokár do vyhlášeného radotínského Kart centra. O tom, kdo nakonec vyhrál, se lze přesvědčit z fotografií – vítězi byli totiž opravdu všichni. A to i přes to, že to byla pamětná kartová bitva.
Detail článku

Víkend turnajů ve Svojšíně

Zpravodajství - Mgr. Jaroslava Matoušková - (20. 05. 2011)
Na předposlední víkend v květnu připravil pro své spolupracovníky SLD Miroslav Šafr turnaje snad ve všem, v čem lze sportovat. Ve Svojšíně se tak hrál volejbal, nohejbal, stolní tenis, ale také pétanque nebo šipky. A ti, kdo neměli po sportovním dnu dost, měli ještě šanci vyřádit se při večerním ohni a grilování. Podle neověřených zpráv padly během víkendu dva velké sudy prazdroje... jak se říká, při sportu vyhládne!
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata