OVB Journal

Přehled > Zpravodajství

Zpravodajství

Když si plně věříme

Zpravodajství - Zdeněk Soudný - (17. 10. 2012)
Alena Kubínová si prožila své, nic jí to ale nesebralo z energičnosti a rozhodnosti, se kterou k životu přistupuje. Zůstala sama s malou dcerkou, vrhla se do nejistého podnikání v kultuře, a když už to vypadalo, že vše nějak půjde, osud si s ní nehezky zahrál a musela se vypořádat s dopravní nehodou a zdravotními následky, které po ní měla. Ani potom ale na svět a na život nezanevřela. Naopak. Jako kdyby to pro ni byl další impuls snažit se ještě více. V každém okamžiku z ní cítíte, že si věří. Není to ale přehnané sebevědomí, je to spíš zdravý přístup k tomu, že pokud chceme, nakonec vše vyřešíme, že jsme schopni svému osudu vzdorovat.
Detail článku

Petr Vaňkát: Vyplatilo se mi jít si za svým

Zpravodajství - Jiří Holubec - (10. 10. 2012)
V momentě, kdy Petr Vaňkát volil svou budoucí kariéru, měl na výběr několik možností. Odejít za prací do USA, nastoupit kariéru bankovního manažera, anebo se vydat na dráhu vlastního podnikání s OVB. Svého rozhodnutí prý nelituje.
Detail článku

Na tragickej život jsem já pes

Zpravodajství - Zdeněk Soudný - (10. 10. 2012)
Valerie Bocková neměla lehký život. Musela se s ním doslova poprat, z každé bitvy ale nakonec vyšla ještě silnější. Matka samoživitelka se musela postarat o své dvě děti, a to v regionu, kde je již dlouhá desetiletí vysoká nezaměstnanost. Přesto se jí dařilo vše zvládat, včetně velkého průmyslového skladu, jehož byla dlouho vedoucí. Z původních čtrnácti zaměstnanců zůstala nakonec sama, starala se o administrativu, ale také jezdila s vysokozdvižným vozíkem a ručila za zboží v hodnotě čtvrt miliardy korun. Stres si ji zde našel a krutě se na ní vyřádil v podobě velmi vážného rakovinového onemocnění. Ani tehdy to ale nevzdala a svůj boj znovu úspěšně vybojovala. Po celou dobu jí přitom bylo oporou OVB. Dnes si přeje jediné – vrátit se zpět do práce, mezi lidi. Kromě vnitřní síly jí v tom pomáhá také její nezdolný optimismus.
Detail článku

Štěstí přeje připraveným Rozdílné osudy, byli jsme u toho

Zpravodajství - Mgr. Jaroslava Matoušková| - (10. 10. 2012)
Téměř dva tisíce kilometrů na cestě. Čtyři města. Čtyři lidské příběhy, každý zcela jiný, a přece mají něco společného. Finanční poradci OVB si sami vybrali nejzajímavější osudy, které reprezentují dvacet let práce společnosti na českém trhu.
Detail článku

Obchodní příležitosti OVB Budoucnost přeje připraveným

Zpravodajství - Ing. Eva Poláchová - (04. 10. 2012)
Strategií OVB Allfinanz je koncepční péče o klienta. Není to jen nový obchod, ale je to i následný servis, který vychází z počátečního posouzení potřeb, cílů a přání klienta ve vztahu k jeho aktuálním finančním možnostem. Právě tento servis získává neustále na významu.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata