OVB Journal

Přehled > Zpravodajství

Zpravodajství

Na tragickej život jsem já pes

Zpravodajství - Zdeněk Soudný - (10. 10. 2012)
Valerie Bocková neměla lehký život. Musela se s ním doslova poprat, z každé bitvy ale nakonec vyšla ještě silnější. Matka samoživitelka se musela postarat o své dvě děti, a to v regionu, kde je již dlouhá desetiletí vysoká nezaměstnanost. Přesto se jí dařilo vše zvládat, včetně velkého průmyslového skladu, jehož byla dlouho vedoucí. Z původních čtrnácti zaměstnanců zůstala nakonec sama, starala se o administrativu, ale také jezdila s vysokozdvižným vozíkem a ručila za zboží v hodnotě čtvrt miliardy korun. Stres si ji zde našel a krutě se na ní vyřádil v podobě velmi vážného rakovinového onemocnění. Ani tehdy to ale nevzdala a svůj boj znovu úspěšně vybojovala. Po celou dobu jí přitom bylo oporou OVB. Dnes si přeje jediné – vrátit se zpět do práce, mezi lidi. Kromě vnitřní síly jí v tom pomáhá také její nezdolný optimismus.
Detail článku

Štěstí přeje připraveným Rozdílné osudy, byli jsme u toho

Zpravodajství - Mgr. Jaroslava Matoušková| - (10. 10. 2012)
Téměř dva tisíce kilometrů na cestě. Čtyři města. Čtyři lidské příběhy, každý zcela jiný, a přece mají něco společného. Finanční poradci OVB si sami vybrali nejzajímavější osudy, které reprezentují dvacet let práce společnosti na českém trhu.
Detail článku

Obchodní příležitosti OVB Budoucnost přeje připraveným

Zpravodajství - Ing. Eva Poláchová - (04. 10. 2012)
Strategií OVB Allfinanz je koncepční péče o klienta. Není to jen nový obchod, ale je to i následný servis, který vychází z počátečního posouzení potřeb, cílů a přání klienta ve vztahu k jeho aktuálním finančním možnostem. Právě tento servis získává neustále na významu.
Detail článku

Smluvní dokumentace a systém vzdělávání optikou spolupracovníků

Zpravodajství - Petr Meliš - (03. 10. 2012)
Důležitým tématem v tomto čísle OVB Journalu je nová Smluvní dokumentace. Ve standardních rubrikách „Otázky pro…“ a „Zaostřeno na…“, kde spolupracovníci OVB vyjadřují své názory a zamyšlení v souvislostech s finančním poradenstvím, jsme se zaměřili právě na toto téma.
Detail článku

Investiční strategie na penzi

Zpravodajství - Richard Siuda, Conseq Investment Management, a.s. - (03. 10. 2012)
S novou legislativní úpravou penzijních fondů a vytvořením tzv. účastnických fondů se před většinou účastníků penzijního spoření nově objeví otázky, zda do nových účastnických fondů přestoupit, co to pro ně vlastně bude znamenat, a především, jakou investiční strategii si zvolit.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata