OVB Journal

Přehled > Zpravodajství

Zpravodajství

Finanční poradci o klientech

Zpravodajství - Mgr. Jaroslava Matoušková - (24. 10. 2012)

Detail článku

Splněný životní sen

Zpravodajství - Zdeněk Soudný - (24. 10. 2012)
Když projíždíte Karlovými Vary ve směru na Sokolov, klidně sjeďte do nedaleké rodinné restaurace, která díky svému tvaru získala jméno Pyramida. Kromě výborného jídla (ručí za něj bývalý šéfkuchař karlovarského Imperialu) se tu potkáte s něčím, co v Čechách není tak obvyklé – s tím správným osobním přístupem majitelů k hostům, na který jsme zvyklí v Německu či Itálii. Dělají vše pro to, aby se tu hostům líbilo a aby jim chutnalo. Je to totiž jejich splněný sen, ke kterému se vypracovali po mnoha letech práce a odříkání.
Detail článku

Nejprve bolest, potom splněný sen

Zpravodajství - Zdeněk Soudný - (17. 10. 2012)
Helena Čapková je energická rodačka ze Sokolova. Její příběh by nebyl možná ničím tak moc zvláštní, kdyby kvůli neštěstí nepoznala štěstí a nesplnila si zároveň svůj velký sen. A to především díky OVB, které tak trochu, jak už to u paní Čapkové bývá, osudově zasáhlo prostřednictvím její kamarádky, která je zároveň finanční poradkyní.
Detail článku

Když si plně věříme

Zpravodajství - Zdeněk Soudný - (17. 10. 2012)
Alena Kubínová si prožila své, nic jí to ale nesebralo z energičnosti a rozhodnosti, se kterou k životu přistupuje. Zůstala sama s malou dcerkou, vrhla se do nejistého podnikání v kultuře, a když už to vypadalo, že vše nějak půjde, osud si s ní nehezky zahrál a musela se vypořádat s dopravní nehodou a zdravotními následky, které po ní měla. Ani potom ale na svět a na život nezanevřela. Naopak. Jako kdyby to pro ni byl další impuls snažit se ještě více. V každém okamžiku z ní cítíte, že si věří. Není to ale přehnané sebevědomí, je to spíš zdravý přístup k tomu, že pokud chceme, nakonec vše vyřešíme, že jsme schopni svému osudu vzdorovat.
Detail článku

Petr Vaňkát: Vyplatilo se mi jít si za svým

Zpravodajství - Jiří Holubec - (10. 10. 2012)
V momentě, kdy Petr Vaňkát volil svou budoucí kariéru, měl na výběr několik možností. Odejít za prací do USA, nastoupit kariéru bankovního manažera, anebo se vydat na dráhu vlastního podnikání s OVB. Svého rozhodnutí prý nelituje.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata