OVB Journal

Přehled > Zpravodajství

Zpravodajství

Petr Koukal: Jsem sám sobě finančním poradcem

Zpravodajství - Zdeněk Soudný - (11. 04. 2013)
Petr Koukal patří mezi nejznámější sportovce České republiky. Úspěšný badmintonista se do povědomí široké veřejnosti dostal nejen díky sportu, ale i díky tomu, že na poslední letní olympiádě nesl vlajku. A také tím, že si těsně před ní prošel peklem v podobě vážného rakovinového onemocnění, z něho se ale silou vůle dostal a velmi brzy se vrátil zpět k aktivnímu sportu.
Detail článku

OVB se soustředí na podporu zvyšování finanční gramotnosti v České republice

Zpravodajství - Mgr. Jaroslava Matoušková - (11. 04. 2013)
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky v těchto dnech v rámci upravených učebních rámcových plánů oznámilo také větší důraz na výuku finanční gramotnosti na základních školách. Potvrdilo tak potřebu vzdělávání i těch nejmladších žáků v oblasti finančnictví. Společnost OVB Allfinanz začala z vlastní iniciativy s podobným projektem již před třemi lety a setkala se s velkým zájmem (nejen na českých školách). Nakonec ale nezůstalo jen u základních škol – finanční vzdělávání se ukázalo jako nezbytná součást identity OVB a jejího působení v České republice a rozšířilo se také na střední a vysoké školy. Cílem projektu je nabídnout talentovaným studentům propojení jejich studia s praxí.
Detail článku

František Hudák: Na začátku musí být jasně specifikovaná přání, ta vedou k úspěchu.

Zpravodajství - Zdeněk Soudný - (11. 04. 2013)
Vedení společnosti OVB Allfinanz, a.s., posiluje František Hudák, který nastupuje na nově vytvořenou pozici obchodního ředitele. Jedná se o pokračování systémových změn, které v OVB probíhají již několik měsíců a které mají za cíl zefektivnit obchodní procesy ve společnosti. Současná změna navazuje na úspěšně implementované starší změny, které pomohly OVB dosáhnout na českém trhu rekordních výsledků. S novým obchodním ředitelem jsme si povídali o jeho plánech.
Detail článku

Obchodní příležitosti OVB Budoucnost přeje připraveným – první výsledky za rok 2012

Zpravodajství - Ing. Eva Poláchová - (11. 04. 2013)
V minulém čísle OVB Journalu jsme psali o spuštění projektu Obchodní příležitosti, který si klade za cíl spolupracovníkům OVB nabídnout efektivní podporu v oblasti následné péče o klienta a využití aktuálních tržních možností.
Detail článku

editorial

Zpravodajství - Michael Rentmeister - (11. 04. 2013)
Náš úspěch má mnoho tváří a jeden základ: obchodní model OVB
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata