OVB Journal

Přehled > Zpravodajství

Zpravodajství

Editorial Ing. Miroslav Řezník

Zpravodajství - editorial Ing. Miroslav Řezník - (07. 04. 2014)
Vážení vedoucí pracovníci, vážení spolupracovníci, s oblibou říkám, že jediným naším limitem v OVB je pouze vlastní představivost, ochota tvrdě pracovat, a především i nadále otevřeně diskutovat o našich plánech či nápadech. Mimo jiné i proto se na titulní stránce díváte na O2 Arenu, svatostánek českého hokeje, místo, kde jsme vyhráli Davis Cup i Fed Cup, na koncertní halu největších hvězd hudebního nebe nebo třeba jeviště pro nejlepší akrobaty. Stejně tak jsme se i my v O2 Areně sešli, abychom oslavili své úspěchy a pobavili se o přáních a námětech pro další podnikání ve finančním poradenství pod značkou OVB.
Detail článku

Vševěd, srovnávače, finanční plán (elektronická verze smluvní dokumentace)

Zpravodajství - OVB Journal - (04. 04. 2014)
Vševěd a jednotlivé srovnávače produktů jsou našimi spolupracovníky hojně využívané nástroje na podporu obchodu.
Detail článku

Richard Beneš: Za jeden z životních úspěchů považuji, když vás práce baví a posouvá dál

Zpravodajství - Kamila Nosková - (02. 04. 2014)
Dvanáct let zastával manažerské pozice v několika bankách a pojišťovnách. Měl nakročeno do vyšších pater jejich kariérního žebříčku, když přijal nabídku OVB, kde je od loňského července na centrále zodpovědný za marketing a produktový management. Jeho cílem je, aby poradci mohli pracovat s exkluzivními produkty a aby byli hrdí na to, že patří „k modrým“.
Detail článku

Miroslav Řezník: Preferuji evoluci před revolucí

Zpravodajství - Kamila Nosková - (31. 03. 2014)
Do OVB přišel před devíti měsíci na post generálního ředitele s jasným cílem. Vrátit OVB do pozice inovátora v oblasti finančního poradenství, tahouna v trendech trhu. Předtím působil sedmnáct let na straně velkých bank a pojišťoven a říká, že nyní chce měnit OVB Allfinanz v ČR a „odsoudit finanční poradenství k dlouhodobému úspěchu“.
Detail článku

Názor TOP manažerů pojišťoven

Zpravodajství - Ing. Eva Poláchová - (25. 04. 2013)
Připravované legislativní změny se dotknou nejen finančních poradců, ale také našich partnerů z pojišťovnictví. Jak se na ně dívají a co od nich očekávají, na to jsme se zeptali sedmi vysoce postavených manažerů významných pojišťoven. Položili jsme jim všem dvě otázky.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata