OVB Journal

Přehled > Zpravodajství

Zpravodajství

Richard Beneš: OVB upevňuje pozici jedničky na trhu finančně poradenských společností

Zpravodajství - Martina Peřinková - (09. 01. 2015)
Přinášíme rozhovor s Richardem Benešem, který byl jmenován v březnu 2014 obchodním a produktovým ředitelem OVB Allfinanz. Povídali jsme si nejen o obchodních aktivitách na podporu podnikání v OVB.
Detail článku

Proč platit za energie víc, než musím?

Zpravodajství - OVB Journal - (06. 01. 2015)
Optimum Energy je firma, která se pohybuje v energetice od roku 2006, kdy došlo k deregulaci a liberalizaci trhu s elektrickou energií pro domácnosti. Zpočátku jsme klientům radili v oblasti optimalizace produktu a dodavatele, od roku 2010 jsme na základě rozhodnutí Energetického regulačního úřadu (ERÚ) licencovaný obchodník s elektřinou a od roku 2011 i licencovaný obchodník s plynem.
Detail článku

OVB Alffinanz je zárukou kvalitních služeb

Zpravodajství - OVB Journal - (05. 01. 2015)
OVB Allfinanz působí na českém trhu už 22 let. V listopadu dosáhla na magickou hranici 1 250 000 klientů. Zeptali jsme se našich partnerů, jak hodnotí vzájemnou spolupráci.
Detail článku

Dušan Pavlů: 10 let ve financích mi dalo zkušenosti

Zpravodajství - Martina Peřinková - (02. 01. 2015)
Už 10 let se pohybuje v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví. Prošel si pozicemi od specialisty po manažera marketingu, CRM a řízení kampaní. Dva roky pracoval v oblasti inovací produktů a služeb, kde pomocí metodiky empatického designu vymýšlel a na klientech v terénu testoval nové věci. Specializací byly zejména banky a pojišťovny.
Detail článku

Korporátní obchody jsou na vzestupu

Zpravodajství - Richard Beneš - (30. 12. 2014)
Jednou z možností, jak získat nové klienty, jsou korporátníobchody. Příspěvek zaměstnavatele na penzijní či životní pojištění zůstává oblíbeným benefitem. To však ale zdaleka není to jediné, co můžeme díky korporátním obchodům získat. Těmto klientům pak totiž můžeme nabídnout i další produkty z našeho portfolia. Korporátní klient už má s námi dobrou zkušenost a komunikace s ním na další poradenství je potom jednodušší.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata