OVB Journal

Přehled > Představujeme

Představujeme

Cesta ke 100 milionům jednotek Ing. Miroslava Žemličky

Představujeme - Dušan Pavlů - (01. 12. 2015)
Je jedním z 5 zemských ředitelů, kteří v rámci holdingu OVB dosáhli 100 milionů jednotek. Je jedním z mála, kdo pamatují historii celé OVB v České republice. Rozhovor s SSLD Miroslavem Žemličkou vznikal na několikrát. I díky tomu, že jeho aktivity jsou přeshraniční. Pojďme se podívat do historie a na přemýšlení muže, který byl u vzniku OVB Česká republika prakticky od začátku.
Detail článku

Radek Štěpánek: Tenis je gladiátorský sport. Má jen vítěze a poraženého.

Představujeme - Dušan Pavlů - (01. 07. 2015)
Vcházím do restaurace na tenisové Spartě ve Stromovce. Na místo, které je tréninkovým působištěm 37letého karvinského rodáka Radka Štěpánka. Je půl hodiny do schůzky. Objednávám si vodu s citronem a ptám se, co obvykle pije Radek Štěpánek. Prý colu. Za chvíli mi to sám se smíchem potvrzuje. Následují 3 hodiny interview, natáčení krátkého videa, focení a pozitivní dobré nálady, kterou Radek přenáší na všechny okolo. Snažím se využít každou chvilku a zprostředkovaně nasát osobní příběh tří desetiletí špičkového tenisty.
Detail článku

Tomáš Fiala: Důležité je vydržet dost dlouho rozhovor

Představujeme - Martina Peřinková - (30. 06. 2015)
Do OVB přišel proto, aby splnil slib bratrovi. Původně se chtěl jen něco nového naučit a pak odejít. Začalo se mu ale dařit, takže dal výpověď v zaměstnání a skočil naplno do světa OVB. Dnes je z Tomáše Fialy RD a myslí ještě výš.
Detail článku

BD Aleš Dvořák: OVB mě hodně věcí naučilo

Představujeme - Aleš Dvořák - (26. 06. 2015)
Je mu 26 let, žije v Soběslavi, spolupracuje s největší finančněporadenskou společností v Evropě a má stále spoustu snů a cílů, které si hodlá splnit dříve, než mu bude 35 let. Takhle by se dal charakterizovat současný BD Aleš Dvořák. Než jsem vstoupil do OVB, dal bych se charakterizovat stejně, jen jsem si již pár cílů splnil a taky jsem byl „tenkrát mladší“.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata