OVB Journal

Přehled > Představujeme

Představujeme

UNIQA pojišťovna opět v akci

Představujeme - OVB Journal - (12. 01. 2015)
Od května 2014 přišla UNIQA pojišťovna s novým faceliftem produktu RŽP-D – s podtitulem NOVÁ EDICE. Zeptali jsme se na podrobnosti manažerů strukturovaného obchodu – Hany Aghové a Martina Růžičky.
Detail článku

„Domácí“ pobočky Hypoteční banky

Představujeme - OVB Journal - (08. 01. 2015)
Hypoteční banka je lídrem financování bydlení na českém trhu a rozhodla se tuto svoji specializaci promítnout i do vybavení svých obchodních míst. Záměrem bylo vytvořit ve svých pobočkách domácí a přátelské prostředí, kde se příchozí budou cítit jako na návštěvě u svých známých a zaměstnanci banky budou v přirozené roli hostitelů.
Detail článku

Nová Půjčka ProBydlení od Wüstenrotu

Představujeme - Helena Dušková - (07. 01. 2015)
V úvěrových produktech Půjčka ProBydlení a Půjčka ProBydlení Expres dala stavební spořitelna Wüstenrot překlenovacím úvěrům zcela novou podobu. Díky své rozmanitosti a výrazně zjednodušeným podmínkám jsou využitelné na všechny účely financování bydlení. Služba Rychlý úvěr navíc maximálně zkracuje dobu mezi schválením a čerpáním úvěru.
Detail článku

Zhanna Martynenka: Líbí se mi, když mohu pomáhat lidem

Představujeme - Martina Peřinková - (06. 01. 2015)
Rodiče ji od práce v OVB zrazovali, tvrdili, že to není pro holku. Přesto to Zhanna Martynenka dotáhla na pozici regionální ředitelky a míří ještě výše. „Slibuji, že na sobě budu nadále pracovat,“ říká nově jmenovaná RD Zhanna Martynenka.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

březen

13

FKT OVB Allfinanz

září

20

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata