OVB Journal

Přehled > Představujeme

Představujeme

Michael Rentmeister

Představujeme - OVB - (02. 12. 2015)
OVB Česká republika upevňuje svou pozici na trhu: Jsme připraveni na budoucnost!
Detail článku

Cesta ke 100 milionům jednotek Ing. Miroslava Žemličky

Představujeme - Dušan Pavlů - (01. 12. 2015)
Je jedním z 5 zemských ředitelů, kteří v rámci holdingu OVB dosáhli 100 milionů jednotek. Je jedním z mála, kdo pamatují historii celé OVB v České republice. Rozhovor s SSLD Miroslavem Žemličkou vznikal na několikrát. I díky tomu, že jeho aktivity jsou přeshraniční. Pojďme se podívat do historie a na přemýšlení muže, který byl u vzniku OVB Česká republika prakticky od začátku.
Detail článku

Radek Štěpánek: Tenis je gladiátorský sport. Má jen vítěze a poraženého.

Představujeme - Dušan Pavlů - (01. 07. 2015)
Vcházím do restaurace na tenisové Spartě ve Stromovce. Na místo, které je tréninkovým působištěm 37letého karvinského rodáka Radka Štěpánka. Je půl hodiny do schůzky. Objednávám si vodu s citronem a ptám se, co obvykle pije Radek Štěpánek. Prý colu. Za chvíli mi to sám se smíchem potvrzuje. Následují 3 hodiny interview, natáčení krátkého videa, focení a pozitivní dobré nálady, kterou Radek přenáší na všechny okolo. Snažím se využít každou chvilku a zprostředkovaně nasát osobní příběh tří desetiletí špičkového tenisty.
Detail článku

Tomáš Fiala: Důležité je vydržet dost dlouho rozhovor

Představujeme - Martina Peřinková - (30. 06. 2015)
Do OVB přišel proto, aby splnil slib bratrovi. Původně se chtěl jen něco nového naučit a pak odejít. Začalo se mu ale dařit, takže dal výpověď v zaměstnání a skočil naplno do světa OVB. Dnes je z Tomáše Fialy RD a myslí ještě výš.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

březen

13

FKT OVB Allfinanz

září

20

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata