OVB Journal

Přehled > Představujeme

Představujeme

Zdeněk Hanák: Dlouhodobá vytrvalá práce nese výsledky

Představujeme - OVB - (30. 08. 2016)
Podnikat s OVB začal hned po škole. I proto neměl možnost vyzkoušet si jinou profesi. Zdeněk Hanák říká, že v OVB dospěl. Nyní se dostal na pozici RD, ale jeho práce tím zdaleka nekončí. OVB je pro něho totiž celoživotní proces.
Detail článku

Ing. Martina Hábová: Motivují mě krátkodobé cíle

Představujeme - OVB - (26. 08. 2016)
Už v prvním ročníku studia vysoké školy se Martina Hábová stala spolupracovnicí OVB. Po deseti letech byla povýšena do pozice RD. Nyní se snaží zkombinovat mateřské povinnosti s těmi pracovními a užívat si možnosti, které jí OVB přineslo.
Detail článku

Martin Gajda: Těším se na úspěchy mých kolegů

Představujeme - OVB - (19. 08. 2016)
Vystudoval strojní inženýrství, živil se i hudbou a kurz OVB si přišel jen „odsedět“. Martin Gajda se ale nechal strhnout zapálením svých školitelů a rozhodl se pro vstup do OVB. Nyní – po 20 letech působení v OVB – byl povýšen do pozice regionálního ředitele.
Detail článku

Jan Gajda: Nejdůležitější je vnitřní motivace

Představujeme - OVB - (18. 08. 2016)
Osm let se živil hudbou, ale hledal něco, co by ho uživilo. A tak se Jan Gajda dostal do OVB, kde již působil jeho bratr. Několik let kombinoval podnikání, hudbu a práci, než si definitivně vybral OVB. Dnes je z něj RD, který se stále věnuje hudbě.
Detail článku

Benedikt Fronc: O začátcích finančního poradenství ve východní Evropě a úkolech v OVB Allfinanz CZ

Představujeme - OVB - (17. 08. 2016)
V dnešním čísle, půl roku po jeho nástupu, jsme položili několik otázek Benediktu Froncovi, členovi představenstva OVB Allfinanz CZ. Má za sebou několikaletou praxi v různých zemích a na různých pozicích v rámci OVB Holding AG.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata