OVB Journal

Přehled > Představujeme

Představujeme

Dita Slezáková

Představujeme - Roman Peterka - (15. 02. 2009)
Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. V případě regionální ředitelky OVB Dity Slezákové to určitě, alespoň co se profesního uplatnění týká, platí.
Detail článku

Hedvika Gabrielová, oblastní ředitelka: Neslibujeme, co nemůžeme splnit

Představujeme - Hedvika Gabrielová - (15. 02. 2009)
Řada mých kolegů popisuje své pohnutky, proč vstoupila do tohoto obchodu, a komu jsou za svůj úspěch vděčni. Můj život je velmi podobný životu mnohých z nich. Po škole, kdy jsem kvůli neutěšené době musela vystřídat spoustu zaměstnání, jsem si uvědomila, že pokud člověk něco chce, musí si to zařídit sám. Ve chvíli, kdy mě paní Dana Benáčková, zemská ředitelka OVB, pozvala do tohoto obchodu, jsem si ani neuvědomovala, jaké možnosti mi tato práce nabízí a čeho všeho se v ní dá dosáhnout.
Detail článku

František Mašina, Naši práci chápu jako proces vzdělávání lidí a převzetí odpovědnosti

Představujeme - Jana Bohutínská - (15. 02. 2009)
Pochází z jižní Moravy. Do Prahy vyjel nejdříve za studiem, hlavní město mu však v té době ještě asi nebylo souzeno, a tak kvůli práci směřovaly jeho kroky do severních Čech. K návratu do pražské kotliny ho donutily rodinné záležitosti, v té době ještě netušil, že tu za pár let najde i práci, která nebude jen jeho zaměstnáním, ale i životním postojem...
Detail článku

Kdo tuto práci dělá správně, má to nejstabilnější povolání.

Představujeme - Jaroslava Matoušková - (24. 11. 2008)
Nikdo z nás nedokáže žít bez jistoty. Nezávislá finančně poradenská společnost OVB Allfinanz, a.s. uspokojuje tuto lidskou potřebu na českém trhu již 15 let. Spravujeme více než 1,5 miliónu smluv svým 800 tisícům klientů. Pomáháme našim zákazníkům při analýze finanční situace a na základě jejich cílů, přání a finančních možností pro něj připravujeme optimální řešení. Kdo tuto práci dělá správně, má to nejstabilnější povolání. Finanční poradenství je stabilní profese, která je a bude neustále potřebná.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata