OVB Journal

Přehled > Představujeme

Představujeme

Miloslav Horký - Podnikání je hlavně o změně myšlení

Představujeme - Licie Kettnerová - (22. 04. 2010)
Bývalého učitele v sobě nezapře. V podnikání klade důraz na komunikaci a systematické vedení spolupracovníků. Nelituje ani zkušeností získaných prací s odsouzenými. „I po  15 letech strávených ve vězení se člověk může stát zemským ředitelem,“ říká s nadsázkou.
Detail článku

Antonín Rajgl - Někdo hledí jen na cíl, mně se líbí i cesta k jeho dosažení

Představujeme - Jana Bohutínská - (27. 10. 2009)
Pracoval ve strojírenství, ale lákalo ho podnikání. Když mohl začít podnikat s OVB, neváhal změnit obor. Začínal znovu od píky a dnes jako regionální ředitel plánuje zahraniční expanzi. Baví ho totiž komunikovat s klienty – objevovat a plnit jejich přání a sny.
Detail článku

Aleš Pixa

Představujeme - Roman Peterka - (26. 10. 2009)
Oblastní ředitel Aleš Pixa je původem Jihočech, svůj „hlavní stan“ však má v Plzni. Právě tady totiž nastartoval svou kariéru finančního poradce. I když zpočátku v tom žádnou kariérní příležitost neviděl. Byla to prostě jen možnost, jak si při studiu ekonomie na Západočeské univerzitě přivydělat.
Detail článku

Ing. Oldřich Beránek: Po pár měsících dřiny se mi začalo dařit

Představujeme - Oldřich Beránek, oblastní vedoucí (LD Pavel Horák) - (14. 10. 2009)
Připadá mi, jako by to bylo včera. Sedím na vysokoškolské koleji a říkám si: Oldo, vždyť už jsi po střední škole, studuješ vysokou, tak bys mohl začít dělat něco pořádného místo toho, abys chodil vybalovat zboží do obchodních domů nebo vykládat kamiony. A tak jsem začal hledat práci, kterou bych mohl skloubit se studiem, kde bych mohl rozvíjet svoje schopnosti a kde mé schopnosti také někdo ocení. Po spoustě pohovorů jsem se dostal do OVB. První setkání mě velice motivovalo, a i když jsem měl trochu obavu z toho, jestli mi to půjde a jestli to zvládnu, v prosinci 2005 jsem jel na úvodní školení, které se mi líbilo ještě víc. Začátek samozřejmě nebyl jednoduchý, jako asi u každého. Poté, co jsem se svěřil svým známým, setkal jsem se s reakcemi typu: Ty budeš dělat pojišťováka, v tomhle sektoru není možné se prosadit atd. Nevím proč, ale stál jsem si za svým a nenechal se tím rozhodit, naopak možná ještě o to víc jsem chtěl každému ukázat, že to tak není.
Detail článku

Jak na kvalitní nábor

Představujeme - Petr Meliš - (14. 10. 2009)
Získávání nových spolupracovníků, jejich vzdělávání a vedení patří k základním dovednostem každého, kdo si chce u OVB vybudovat úspěšnou kariéru a vytvořit fungující tým zabývající se finančním poradenstvím. Třem oblastním vedoucím ze zemského ředitelství Pavla Slezáka jsme položili následující otázky týkající se jejich osobních zkušeností.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata