OVB Journal

Přehled > Představujeme

Představujeme

Ing. Oldřich Beránek: Po pár měsících dřiny se mi začalo dařit

Představujeme - Oldřich Beránek, oblastní vedoucí (LD Pavel Horák) - (14. 10. 2009)
Připadá mi, jako by to bylo včera. Sedím na vysokoškolské koleji a říkám si: Oldo, vždyť už jsi po střední škole, studuješ vysokou, tak bys mohl začít dělat něco pořádného místo toho, abys chodil vybalovat zboží do obchodních domů nebo vykládat kamiony. A tak jsem začal hledat práci, kterou bych mohl skloubit se studiem, kde bych mohl rozvíjet svoje schopnosti a kde mé schopnosti také někdo ocení. Po spoustě pohovorů jsem se dostal do OVB. První setkání mě velice motivovalo, a i když jsem měl trochu obavu z toho, jestli mi to půjde a jestli to zvládnu, v prosinci 2005 jsem jel na úvodní školení, které se mi líbilo ještě víc. Začátek samozřejmě nebyl jednoduchý, jako asi u každého. Poté, co jsem se svěřil svým známým, setkal jsem se s reakcemi typu: Ty budeš dělat pojišťováka, v tomhle sektoru není možné se prosadit atd. Nevím proč, ale stál jsem si za svým a nenechal se tím rozhodit, naopak možná ještě o to víc jsem chtěl každému ukázat, že to tak není.
Detail článku

Jak na kvalitní nábor

Představujeme - Petr Meliš - (14. 10. 2009)
Získávání nových spolupracovníků, jejich vzdělávání a vedení patří k základním dovednostem každého, kdo si chce u OVB vybudovat úspěšnou kariéru a vytvořit fungující tým zabývající se finančním poradenstvím. Třem oblastním vedoucím ze zemského ředitelství Pavla Slezáka jsme položili následující otázky týkající se jejich osobních zkušeností.
Detail článku

Dita Slezáková

Představujeme - Roman Peterka - (15. 02. 2009)
Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. V případě regionální ředitelky OVB Dity Slezákové to určitě, alespoň co se profesního uplatnění týká, platí.
Detail článku

Hedvika Gabrielová, oblastní ředitelka: Neslibujeme, co nemůžeme splnit

Představujeme - Hedvika Gabrielová - (15. 02. 2009)
Řada mých kolegů popisuje své pohnutky, proč vstoupila do tohoto obchodu, a komu jsou za svůj úspěch vděčni. Můj život je velmi podobný životu mnohých z nich. Po škole, kdy jsem kvůli neutěšené době musela vystřídat spoustu zaměstnání, jsem si uvědomila, že pokud člověk něco chce, musí si to zařídit sám. Ve chvíli, kdy mě paní Dana Benáčková, zemská ředitelka OVB, pozvala do tohoto obchodu, jsem si ani neuvědomovala, jaké možnosti mi tato práce nabízí a čeho všeho se v ní dá dosáhnout.
Detail článku

František Mašina, Naši práci chápu jako proces vzdělávání lidí a převzetí odpovědnosti

Představujeme - Jana Bohutínská - (15. 02. 2009)
Pochází z jižní Moravy. Do Prahy vyjel nejdříve za studiem, hlavní město mu však v té době ještě asi nebylo souzeno, a tak kvůli práci směřovaly jeho kroky do severních Čech. K návratu do pražské kotliny ho donutily rodinné záležitosti, v té době ještě netušil, že tu za pár let najde i práci, která nebude jen jeho zaměstnáním, ale i životním postojem...
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

březen

13

FKT OVB Allfinanz

září

20

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata