OVB Journal

Přehled > Představujeme

Představujeme

Petr Saic - Neexistuje neúspěch, jsou pouze jiné výsledky, než jaké jsme očekávali

Představujeme - Lucie Kettnerová - (15. 04. 2011)
Práci v OVB uvádí jako svého největšího koníčka. Kdyby tomu tak nebylo, nic už by ho nenutilo každé ráno vstát a vyrazit do kanceláře. Pracuje, protože chce, ne proto, že musí. Pozici regionálního ředitele, které minulý rok dosáhl, bere pouze jako přestupní stanici na pozici zemského ředitele.
Detail článku

Mám tuhle práci rád

Představujeme - Jan Hamr, oblastní ředitel - (03. 11. 2010)
Na přelomu let 2002 a 2003 jsem se rozhodl ukončit aktivní hokejovou kariéru v Táboře a věnovat se naplno vysoké škole v Praze. Jak se později ukázalo, byl to krok pro můj život mnohem důležitější, než jsem si původně myslel.
Detail článku

Miloslav Horký - Podnikání je hlavně o změně myšlení

Představujeme - Licie Kettnerová - (22. 04. 2010)
Bývalého učitele v sobě nezapře. V podnikání klade důraz na komunikaci a systematické vedení spolupracovníků. Nelituje ani zkušeností získaných prací s odsouzenými. „I po  15 letech strávených ve vězení se člověk může stát zemským ředitelem,“ říká s nadsázkou.
Detail článku

Antonín Rajgl - Někdo hledí jen na cíl, mně se líbí i cesta k jeho dosažení

Představujeme - Jana Bohutínská - (27. 10. 2009)
Pracoval ve strojírenství, ale lákalo ho podnikání. Když mohl začít podnikat s OVB, neváhal změnit obor. Začínal znovu od píky a dnes jako regionální ředitel plánuje zahraniční expanzi. Baví ho totiž komunikovat s klienty – objevovat a plnit jejich přání a sny.
Detail článku

Aleš Pixa

Představujeme - Roman Peterka - (26. 10. 2009)
Oblastní ředitel Aleš Pixa je původem Jihočech, svůj „hlavní stan“ však má v Plzni. Právě tady totiž nastartoval svou kariéru finančního poradce. I když zpočátku v tom žádnou kariérní příležitost neviděl. Byla to prostě jen možnost, jak si při studiu ekonomie na Západočeské univerzitě přivydělat.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

březen

13

FKT OVB Allfinanz

září

20

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata