OVB Journal

Přehled > Představujeme

Představujeme

Jan Stříbrný Práce je mým koníčkem

Představujeme - Jan Stříbrný - (12. 03. 2012)
Vždy jsem snil o tom mít vlastní firmu, být úspěšný, něčeho v životě dosáhnout a bavit se prací. To byly hlavní důvody, proč jsem přede dvěma lety s nadšením přijal nabídku spolupracovat s OVB.
Detail článku

Jiří Křížek, V OVB je šance, že člověk dosáhne úspěchu, veliká

Představujeme - Lucie Kettnerová | - (12. 10. 2011)
Být zaměstnancem by pro Jiřího Křížka bylo za trest. Podnikání má v krvi, takže pracovat pro OVB považuje za skvělou příležitost. I když se k němu dostal nezáviděníhodnou cestou, přijal nabízenou výzvu jako příležitost, které by se měl chopit. A toto úsilí přineslo své ovoce – k začátku července byl jmenován regionálním ředitelem.
Detail článku

Roman Kozubík, Nemá smysl zabývat se dílčími neúspěchy, bodem mého zájmu je úspěch

Představujeme - Jana Bohutínská - (10. 10. 2011)
Sám sebe Roman Kozubík popisuje jako analytického člověka, který si rád všechno pečlivě spočítá. S nadhledem říká, že se do OVB Allfinanz pozval sám, o čemž rozhodla vlastní pozitivní klientská zkušenost.
Detail článku

Václav Bláha

Představujeme - Roman Peterka - (05. 10. 2011)
Je neděle, v prostorách oblastního vedení kanceláře Václava Bláhy v Písku se však pilně pracuje. „Neřešíme, zda je všední den, či svátek, pracujeme, jak je potřeba,“ říká oblastní vedoucí Václav Bláha. Před chvílí dorazil, aby se svými spolupracovníky v týmu probral, jak jsou na tom, a dodal jim tolik potřebnou motivaci. „V této práci musí člověk překonávat překážky a neúspěchy každý den. Pokud to ale zvládne a věnuje jí potřebnou energii a úsilí, bohatě se mu to vrátí.
Detail článku

Jan Hamr, Pokud chci někam nasměrovat svůj tým, neexistuje lepší možnost než začít sám u sebe

Představujeme - Jana Bohutínská - (26. 09. 2011)
Zahájil svou kariéru u OVB už při vysoké škole a nedávno byl povýšen na pozici regionálního ředitele. Jan Hamr považuje pocit svobody a finanční nezávislosti za to nejcennější, čeho se mu díky OVB podařilo dosáhnout.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata