OVB Journal

Přehled > Představujeme

Představujeme

Aleš Pixa Pochybnosti mě vždycky posunuly dál

Představujeme - Jana Bohutínská - (22. 03. 2012)
Už na vysoké škole Aleš Pixa věděl, že chce podnikat. Svou budoucnost ještě při studiích našel v OVB Allfinanz. Dnes je regionálním ředitelem a chystá se dobýt pozici ředitele zemského. Dobře ví, že bez svých spolupracovníků by toho nedosáhl. Jak říká, bez správného týmu se tenhle byznys dělat nedá.
Detail článku

Zhanna Martynenka

Představujeme - Roman Peterka - (12. 03. 2012)
Zdravstvuj, zdraví se oblastní vedoucí OVB Ing. Zhanna Martynenka se svými kolegy, kteří se scházejí v administrativní budově Zircon, kde má Zhanna své kanceláře. Většina jejích spolupracovníků jsou cizinci, kteří tu dlouhodobě žijí. Stejně jako Zhanna Martynenka, která pochází z Běloruska. A cizinci tvoří i většinu její klientely. „Zaměřujeme se na cizince, kteří tu žijí, protože mluvíme jejich jazykem a dobře známe jejich potřeby a problémy, se kterými se tu potýkají,“ říká Zhanna.
Detail článku

Jan Stříbrný Práce je mým koníčkem

Představujeme - Jan Stříbrný - (12. 03. 2012)
Vždy jsem snil o tom mít vlastní firmu, být úspěšný, něčeho v životě dosáhnout a bavit se prací. To byly hlavní důvody, proč jsem přede dvěma lety s nadšením přijal nabídku spolupracovat s OVB.
Detail článku

Jiří Křížek, V OVB je šance, že člověk dosáhne úspěchu, veliká

Představujeme - Lucie Kettnerová | - (12. 10. 2011)
Být zaměstnancem by pro Jiřího Křížka bylo za trest. Podnikání má v krvi, takže pracovat pro OVB považuje za skvělou příležitost. I když se k němu dostal nezáviděníhodnou cestou, přijal nabízenou výzvu jako příležitost, které by se měl chopit. A toto úsilí přineslo své ovoce – k začátku července byl jmenován regionálním ředitelem.
Detail článku

Roman Kozubík, Nemá smysl zabývat se dílčími neúspěchy, bodem mého zájmu je úspěch

Představujeme - Jana Bohutínská - (10. 10. 2011)
Sám sebe Roman Kozubík popisuje jako analytického člověka, který si rád všechno pečlivě spočítá. S nadhledem říká, že se do OVB Allfinanz pozval sám, o čemž rozhodla vlastní pozitivní klientská zkušenost.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

březen

13

FKT OVB Allfinanz

září

20

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata