OVB Journal

Přehled > Představujeme

Představujeme

Deset společných let nad hypotečními úvěry

Představujeme - RNDr. Václav Pillmaier, Head of External Financial Advisors, Raiffeisenbank a.s. - (17. 10. 2012)
Předpokladem dobré spolupráce s partnerem jsou nejen dobré smluvní podmínky na úrovni centrál, produkty, procesy, provize, školicí materiály apod. Stejně důležité je budování vztahů přímo s lidmi v terénu, dobrý a dosažitelný servis pro každého poradce a určitá pokora k jeho práci. A přesně tak to již deset let funguje mezi Raiffeisenbank a OVB.
Detail článku

Martin Němeček: Při naší práci musíte být trochu blázni a svou energií strhnout okolí

Představujeme - Jana Bohutínská - (17. 10. 2012)
V OVB začínal v devatenácti a nyní dosáhl pozice regionálního ředitele. Nejdůležitější pro úspěšnou kariéru je podle něj vytrvalost. Když se ho zeptáte na budoucnost, má ambiciózní plány. Vedle pozice zemského ředitele totiž plánuje mezinárodní expanzi.
Detail článku

Oldřich Beránek: Z finančního poradenství jsem stále nadšený

Představujeme - Jana Bohutínská - (17. 10. 2012)
Možnost pracovat pro OVB si při studiu vysoké školy našel sám. V původním přivýdělku postupem času objevil svou podnikatelskou budoucnost. Dnes, v době svého povýšení na regionálního ředitele, je hrdý na svou stopadesátičlennou firmu. Na tom, aby rostla a rozvíjela se, mu také nejvíc záleží.
Detail článku

Martin Rotkovský Chtěl bych nastavit spravedlivé pojistné

Představujeme - Eva Svobodová, Uniqa pojišťovna, a.s. - (10. 10. 2012)
Trh životního pojištění se nyní připravuje na celou řadu změn. Jednou z hlavních je přechod k tzv. unisex tarifu, tedy odbourání dosavadních rozdílných pojistných sazeb podle pohlaví. Nejen o něm jsme se bavili s RNDr. Martinem Rotkovským, PhD., odpovědným pojistným matematikem UNIQA pojišťovny.
Detail článku

Oblíbené pojištění Wüstenrot za ještě lepších podmínek

Představujeme - Ing. Helena Dušková - (10. 10. 2012)
Trh povinného ručení již druhým rokem stagnuje a kvůli dumpingovým cenám na něm zavládla určitá nejistota. Cestou, jak současnou situaci překonat, je kvalitní pojištění rizik za správnou cenu, a to i formou vyšší segmentace.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

březen

13

FKT OVB Allfinanz

září

20

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata