OVB Journal

Přehled > Představujeme

Představujeme

Hana Horká: OVB je životní styl

Představujeme - OVB Journal - (04. 04. 2014)
Stala se zemskou ředitelkou a expandovala na první zahraniční trhy. Hana Horká své působení v OVB nebere jen jako práci. Její kolegové jsou pro ni jako rodina. A to doslova. Mnoho z nich jsou totiž její rodinní příslušníci.
Detail článku

Jan Hamr: Kariérní plán dává naší práci smysl

Představujeme - OVB Journal - (31. 03. 2014)
Jan Hamr měl k podnikání sklon už od základní školy. Když vstoupil do OVB, nemyslel si, že by právě zde mohl dosáhnout největších pracovních úspěchů. Původně zde začal pracovat jen proto, aby si přivydělal při škole. Nejen, že už v OVB zůstal, ale dotáhl to až na pozici zemského ředitele.
Detail článku

Václav Bláha: Ztráty už mám vybrané, mířím na zemské ředitelství

Představujeme - Lucie Kettnerová - (02. 05. 2013)
S OVB se poprvé setkal při studiu vysoké školy, dlouho v něm ale neviděl tu obrovskou příležitost, která se mu nabízela. Dnes oceňuje zejména svobodu, již ve svém podnikání má. Díky ní se může věnovat malé dceři daleko více, než kdyby byl řadovým zaměstnancem. V dubnu byl jmenován regionálním ředitelem, podmínky pro zemské ředitelství by chtěl splnit v nejbližším možném termínu.
Detail článku

Novinky Conseq – penzijní spoření Zenit

Představujeme - Richard Siuda, Conseq Investment Management, a. s. - (02. 05. 2013)
Fungování penzijních fondů doznalo dvou podstatných změn. Jednak došlo k oddělení majetku účastníků od majetku správce fondu, čímž se fondy stávají bezpečnější a transparentnější. A také bylo pro nové účastnické fondy zrušeno pravidlo, že fond nesmí za kalendářní rok dosáhnout záporného výnosu.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata