OVB Journal

Přehled > Představujeme

Představujeme

BL Martin Janata: Ve svém týmu mám nejlepší kamarády

Představujeme - Martin Janata - (26. 12. 2014)
Od pěti do 21 let jsem hrál závodně hokej. Tři roky jsem nastupoval v juniorské soutěži v USA a chtěl jsem hrát v NHL. Moc mě mrzelo, že to nedopadlo. Musel jsem si najít jiný sen a cíl, ale chvíli trvalo, než jsem objevil to, co bych skutečně chtěl dělat.
Detail článku

Jan Koukal: Cením si cílevědomosti, píle a chuti pořád se zlepšovat

Představujeme - Martin Tesař - (25. 12. 2014)
Česká squashová jednička Jan Koukal je patnáctinásobným mistrem republiky, vítězem 27 PSA titulů na turnajích po celém světě a v České republice nenachází opravdovou konkurenci. Přesto v sobě vždy najde motivaci pustit se do dalšího zápasu naplno. Ve svých 31 letech ale nezapomíná ani na „sportovní důchod“, své finance už několik let řeší s OVB Allfinanz.
Detail článku

Aplaus

Představujeme - OVB Journal - (24. 04. 2014)

Detail článku

Životní pojištění UNIQA s novým sloganem „od produktu k řešení“

Představujeme - OVB Journal - (23. 04. 2014)
Rizikové životní pojištění s dividendou od UNIQA pojišťovny si dosud sjednalo více než 200.000 klientů s celkovým pojistným převyšujícím 1,6 miliardy korun. Loni prošlo toto pojištění osob zásadními změnami. Produktoví manažeři se podívali na potřeby klientů jinýma očima s cílem promítnout do pojištění ještě více reálný život každého z nás. O novinkách jsme hovořili s Hanou Aghovou a Martinem Růžičkou, manažery strukturovaného obchodu pro OVB.
Detail článku

SBERBANK – obchodní partnerství je jako týmový sport

Představujeme - Stanislav Beran, Ředitel pro externí sítě - (22. 04. 2014)
Do nového obchodního roku 2014 vstoupila Sberbank CZ s chutí a sportovním zápalem – jak taky jinak, když i začátek olympiády v Soči je za dveřmi!
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata