OVB Journal

Přehled > Představujeme

Představujeme

Pavel Hausner: Za svůj úspěch či neúspěch můžu jen já

Představujeme - OVB - (31. 08. 2016)
Do OVB přišel rovnou po škole, nikdy nebyl zaměstnaný a rovnou začal s podnikáním. Jeho cíle byly od začátku vysoké, chtěl být výjimečný. Po pěti letech se Pavel Hausner stal regionálním ředitelem. Ale tím jeho práce nekončí. Má mnoho dalších ambicí.
Detail článku

Zdeněk Hanák: Dlouhodobá vytrvalá práce nese výsledky

Představujeme - OVB - (30. 08. 2016)
Podnikat s OVB začal hned po škole. I proto neměl možnost vyzkoušet si jinou profesi. Zdeněk Hanák říká, že v OVB dospěl. Nyní se dostal na pozici RD, ale jeho práce tím zdaleka nekončí. OVB je pro něho totiž celoživotní proces.
Detail článku

Ing. Martina Hábová: Motivují mě krátkodobé cíle

Představujeme - OVB - (26. 08. 2016)
Už v prvním ročníku studia vysoké školy se Martina Hábová stala spolupracovnicí OVB. Po deseti letech byla povýšena do pozice RD. Nyní se snaží zkombinovat mateřské povinnosti s těmi pracovními a užívat si možnosti, které jí OVB přineslo.
Detail článku

Martin Gajda: Těším se na úspěchy mých kolegů

Představujeme - OVB - (19. 08. 2016)
Vystudoval strojní inženýrství, živil se i hudbou a kurz OVB si přišel jen „odsedět“. Martin Gajda se ale nechal strhnout zapálením svých školitelů a rozhodl se pro vstup do OVB. Nyní – po 20 letech působení v OVB – byl povýšen do pozice regionálního ředitele.
Detail článku

Jan Gajda: Nejdůležitější je vnitřní motivace

Představujeme - OVB - (18. 08. 2016)
Osm let se živil hudbou, ale hledal něco, co by ho uživilo. A tak se Jan Gajda dostal do OVB, kde již působil jeho bratr. Několik let kombinoval podnikání, hudbu a práci, než si definitivně vybral OVB. Dnes je z něj RD, který se stále věnuje hudbě.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

březen

13

FKT OVB Allfinanz

září

20

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata