OVB Journal

Přehled > Hosté

Hosté

Dělám to, co jsem si celý život přál. To je na mé práci nejhezčí

Článek měsíce - Jana Bohutínská - (27. 04. 2010)
Filmový scénárista a producent Rudolf Merkner je aktuálně spojený hlavně s televizním seriálem Vyprávěj. Za seriál (jehož druhá série se začala natáčet na apríla) získal ocenění TýTý. Jako spokojený klient OVB Allfinanz říká, že vztah s jeho finančním poradcem Františkem Tůmou je založený na velké důvěře.
Detail článku

Kompromisy se mi chce dělat čím dál míň

Článek měsíce - Jana Bohutínská - (30. 11. 2009)
Filmový a reklamní režisér Tomáš Bařina, klient OVB Allfinanz, je obecně známý hlavně díky svému celovečernímu debutu Bobule. Jeho doménou však je autorský film.
Detail článku

Nejkrásnější období Ilony Csákové

Článek měsíce - Jaroslava Matoušková - (20. 10. 2009)
Na přelomu osmdesátých a devadesátých let uhranula publikum Laury a jejích tygrů, později se vydala na úspěšnou sólovou dráhu, zahrála si i v muzikálech, kde uchvátila například rolí egyptské královny Kleopatry. Po více než dvacetiletém působení na koncertních pódiích a muzikálových divadelních prknech se Ilona Csáková připravuje na úplně novou roli. Když jsme si s ní v srpnu povídali, byla právě v osmém měsíci těhotenství a těšila se s přítelem na brzké narození miminka. Dneska už je šťastnou maminkou syna Daniela, který se narodil 21.září.
Detail článku

Pěkné mezilidské vztahy jsou jednou z nejdůležitějších životních hodnot

Článek měsíce - Jaroslava Matoušková - (01. 09. 2009)
Folklor přivedl Danuši Adamcovou ke studiu etnografie. Snila o vědecké kariéře, dnes je však již téměř dvacet let ředitelkou Kulturního domu Strážničan ve Strážnici. Různorodá práce je jejím koníčkem a – jak říká – přesně odpovídá jejímu naturelu.
Detail článku

Hudba je strašně živý proces, nese vás jako divoká řeka

Článek měsíce - Jaroslava Matoušková - (07. 07. 2009)
Stanislav Vavřínek je šéfdirigentem zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů a spokojeným klientem OVB Allfinanz. Na koncertě ho nejvíce potěší skandující publikum. A o penězích si myslí, že mají být v oběhu.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata