OVB Journal

Přehled > Hosté

Hosté

Své finance spravuji podle toho, jak si představuji svůj život

Článek měsíce - Jana Bohutínská - (01. 12. 2011)
Andrea Vybíralová je klientkou Františka Tůmy a spolupráci s ním si nemůže vynachválit. Na OVB Allfinanz si cení nezávislosti, díky které může využívat produkty šité jejím potřebám na míru. A věří, že jí to umožní splnit velký sen.
Detail článku

Ludmila Peterková: Je důležité zachovat si sebejistotu a zároveň respekt k soupeřům

Článek měsíce - Jana Bohutínská - (14. 10. 2010)
Ludmila Darjaninová Peterková je špičková česká klarinetistka, pedagožka, maminka dvou dcer a také spokojená klientka OVB Allfinanz. Proto jsme si ráno v kavárně povídaly o hudbě, dětech i financích.
Detail článku

Dělám to, co jsem si celý život přál. To je na mé práci nejhezčí

Článek měsíce - Jana Bohutínská - (27. 04. 2010)
Filmový scénárista a producent Rudolf Merkner je aktuálně spojený hlavně s televizním seriálem Vyprávěj. Za seriál (jehož druhá série se začala natáčet na apríla) získal ocenění TýTý. Jako spokojený klient OVB Allfinanz říká, že vztah s jeho finančním poradcem Františkem Tůmou je založený na velké důvěře.
Detail článku

Kompromisy se mi chce dělat čím dál míň

Článek měsíce - Jana Bohutínská - (30. 11. 2009)
Filmový a reklamní režisér Tomáš Bařina, klient OVB Allfinanz, je obecně známý hlavně díky svému celovečernímu debutu Bobule. Jeho doménou však je autorský film.
Detail článku

Nejkrásnější období Ilony Csákové

Článek měsíce - Jaroslava Matoušková - (20. 10. 2009)
Na přelomu osmdesátých a devadesátých let uhranula publikum Laury a jejích tygrů, později se vydala na úspěšnou sólovou dráhu, zahrála si i v muzikálech, kde uchvátila například rolí egyptské královny Kleopatry. Po více než dvacetiletém působení na koncertních pódiích a muzikálových divadelních prknech se Ilona Csáková připravuje na úplně novou roli. Když jsme si s ní v srpnu povídali, byla právě v osmém měsíci těhotenství a těšila se s přítelem na brzké narození miminka. Dneska už je šťastnou maminkou syna Daniela, který se narodil 21.září.
Detail článku

Základní informace
Finanční poradenství

kalendář

duben

4

FKT OVB Allfinanz

září

19

Manažerská „D“ konference

Aktuální témata