OVB Journal

Přehled > Články > Vážení Vedoucí pracovníci, Vážení spolupracovníci,

Vážení Vedoucí pracovníci, Vážení spolupracovníci,

právě držíte v ruce další číslo firemního časopisu OVB Journal. Tentokrát je výjimečné tím, že letos je to 25 let, co vstoupila OVB na český trh. Fakticky se dá říci, že OVB Allfinanz přivedla finanční poradenství do ČR, navíc po již více než 20letém úspěšném působení na vyspělém a jednom z největších finančních trhů v Evropě, v Německu.

Na následujících stránkách prosím přijměte pozvání k rekapitulaci historie, a to jak OVB Holdingu, tak OVB Českárepublika včetně naší společné filozofie finančního poradenství a zprostředkování. Zeptali jsme se a dali na našich stránkách prostori našim klientům a zástupcům vedení partnerských společností, aby popsali,jak vnímají naši práci,přidanou hodnotu našeho finančně poradenského přístupu a dlouhodobou spolupráci. Někteří s námi v roce 1993 dokonce začínali. Neméně poutavé jsou pak i rozhovory s pěti zemskými řediteli, kteří byli u úplných začátků OVB, a položilitak stavební kameny naší firmy. Velice zajímavý je i profilový rozhovor s BD Bohumilem Vodou, dalším z matadorů OVB. Slovo dostanou i noví RD: Jan Radovský a Lukáš Kačmařík. A nechybí ani další pravidelné rubriky a představení Pavla Manhaltera, místopředsedy představenstva odpovědného za provoza finance.

Svůj prostor mají i aktivity spadajícípod společenskou odpovědnost. Zvyšování finanční gramotnosti pomocí projektu Moje Familie, který přerostl naše hranice i na Slovensko a Ukrajinu. A naše centrální dlouhodobá aktivita – financování nadačního projektu Kouzelná přání a nově podnikatelská podpora mladých lidí ze sociálně slabých rodin v rámci ZET Foundation profesora Milana Zeleného nebo pomoc aktivity Daruj krev s OVB, která jde napříč všemi zemskými ředitelstvími. Dovolte mi závěrem poděkovat vám všem, kteří jste se kdykoli v průběhu oněch 25 let podíleli na vzniku a rozvoji OVB, která se stala úspěšnou firmou jak na českém, tak na mezinárodním poli. Zároveň nám všem chci popřát, abychom do dalších 25 let klientům poskytovali služby se stejným zaujetím a profesionalitou jako doposud a pomáhali jim plnit jejich životní přání. Navíc 25 let zavazuje do dalších let, to bychom si měli uvědomovat při naší každodenní práci, ze které se sestává obrázek a vnímání společnosti OVB.

 

Ing. Miroslav Řezník

předseda představenstva a generální ředitel OVB Allfinanz CZ

Text: Ing. Miroslav Řezník, předseda představenstva a generální ředitel OVB Allfinanz CZ

související témata