OVB Journal

Přehled > Články > Editorial

Editorial

VÁŽENÍ VEDOUCÍ PRACOVNÍCI,

VÁŽENÍ SPOLUPRACOVNÍCI,

přinášíme vám další číslo firemního časopisu OVB Journal.

Od posledního vydání našeho firemního magazínu uběhl téměř rok. Rok, který se nesl v duchu velkých změn, zejména v legislativě a samozřejmě i uvnitř naší firmy. I přes legislativní změny začátek roku ukazuje, že ekonomika a finanční poradenství prožívají stále pozitivní vývoj. Vidět to můžeme zejména na hypotékách, stavebním spoření i investicích. Uplynulý rok tak můžeme hodnotit jako úspěšný. Zejména díky vám a vaší každodenní práci. A jste to znovu vy, kdo má zásluhu na tom, že jsme v OVB přivítali nového zemského ředitele a povýšili další stovky spolupracovníků na všech pozicích.

Ti, o nichž budete číst v tomto magazínu, mají společnou jednu věc. Úspěch. Ten vám nikdo nedá zadarmo – a je jedno, jestli se jmenujete Aleš Buksa nebo Ladislav Zajíc. Úspěch stojí spoustu dřiny, odříkání, strategického přemýšlení a každodenní systematické práce.

Na následujících stránkách se dočtete o tom, co pro vás centrála připravila pro tento rok, nechybí rovněž krátké ohlédnutí za rokem předešlým, představení nových tváří a také oddělení ADS. Neopomeneme ani pravidelné rubriky Aplaus a Otázky na téma, které vám dají nahlédnout do kuchyně úspěšných. Velký prostor jsme věnovali i tématu finanční gramotnosti a rozhovoru s Ulrike Trepákovou, která se již několik let intenzivně angažuje v projektu Moje Familie.

V oblasti společenské odpovědnosti jsme k projektu Kouzelná přání přidali i interní projekt Daruj krev s OVB.

I v roce 2017 se stále držíme nadčasového hesla „Kvalita produkuje kvantitu.“ Věřím, že toto je klíčové motto, které nás bezpečně provede rokem 2017.

Přeji vám, ať se vám v roce 2017 při rozvoji vašeho podnikání, budování týmu a práci s klienty daří podle vašich představ!

 

reznik_podpis

 

Ing. Miroslav Řezník

předseda představenstva a generální ředitel OVB Allfinanz CZ

 

Text: OVB

související témata