OVB Journal

Přehled > Články > Manažerská „D“ konference

Manažerská „D“ konference

Historicky druhé setkání ředitelů OVB Allfinanz, se letos konalo v Praze, i tentokrát v neméně exkluzivních prostorách Centra pohybové medicíny na Chodově.

Více než 130 účastníků z řad zemských, regionálních a oblastních ředitelů a zástupců vedení OVB Holding AG a OVB Allfinanz CZ se mohlo v rámci celodenního programu těšit na 3 bloky zajímavých řečníků. Celý den byl zakončen večerním rautem. Program celého dne moderoval Petr Šimůněk, šéfredaktor časopisu Forbes.

Konferenci - jako tradičně - zahájil svým vystoupením předseda představenstva a generální ředitel OVB Allfinanz CZ Miroslav Řezník. Situace na trhu, obchodní potenciál a aktivity na podporu obchodu v roce 2015 a 2016, to byla hlavní témata, kterým se věnoval ve svém příspěvku. Hlavním řečníkem za OVB Holding byl člen představenstva a CSO Mario Freis, který ředitelům nastínil holdingové aktivity na další období a motivoval účastníky k obchodním aktivitám ke konci roku. V příspěvku akcentoval kvalitu poradenství a dobrou připravenost pro výzvy, které s sebou přinášejí legislativní změny.

Po obědě moderátor pozval na podium legendu českého tenisu Radka Štěpánka, který přiblížil svůj životní příběh z pohledu OVB. Život profesionálního tenisty se v lecčems podobá podnikání ve finančním poradenství. Jeho příběh byl plný analogií a motivace, jak se znovu dostat na špičku, když se nedaří. Klíčové poselství bylo jasné: Je důležité na sobě neustále pracovat a úspěch se dostaví. Následoval prostor na dotazy z publika. V dalších blocích se se svými pohledy na Allfinanz koncept – z hlediska kvality, rekrutingu, rozvoje strukturální firmy a komplexního finančního poradenství podělili Aleš Pixa, Jiří Hák a Jan Radovský. V následné panelové diskuzi účastníci odpovídali na dotazy z publika.

Po skončení oficiální části konference čekal na spolupracovníky volný program s rautem, který využili k výměně zkušeností napříč jednotlivými strukturami.

Text: OVB , Foto: archiv OVB

související témata